Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
FORCLAZ
soldesprix
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - DEHYDRATOVANÉ TĚSTOVINY FORCLAZ - Vybavení na kempování
Kód : 8553381
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK

Dehydratované boloňské těstoviny 120 g FORCLAZ

FORCLAZ
4.3/5
Decathlon
až do 149 -20 %

od

119**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 850 / Kg DroppedPriceFromStartDate

*Od 26/03/2020 Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
149 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow149**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 850 / Kg DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Pokrm určený na dodání energie při náročném treku. Hmotnost minimálně: 140 g. 400 kcal ve 100 g výrobku (dehydratovaný výrobek vážící 140 g). Celková hmotnost v hydratovaném stavu: 390 g.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (5–8 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 400 kcal na 100 g v dehydratovaném a 390 g v hydratovaném stavu.
Snadný přenos Uzavíratelný sáček. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Celková hmotnost: 140 g.

Technický popis

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře. Přilijte 270 ml horké nebo vroucí vody (do úrovně 6) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Vyčkejte 5 až 8 minut, sáček otevřete, promíchejte a můžete konzumovat.

Návod k použití (pokračování)

Sáček lze odtrhnout v polovině a použít ho jako misku. Pozor – čím je voda teplejší, tím rychleji se pokrm rehydratuje. Pokud nepoužijete vroucí vodu, před konzumací počkejte pár minut navíc.

Na vašem názoru záleží!

Jelikož zdraví a pohoda sportovců je pro nás na prvním místě, vylepšili jsme tento pokrm podle vašich komentářů zanechaných na našich stránkách. Vypracovali jsme nový recept s nižším obsahem soli. Nový recept: Sůl: 100 g | 120 g -> 2,6 g | 3,1 g.
Původní recept: Sůl: 100 g | 120 g -> 3,3 g | 3,9 g.

Dehydratace, nebo lyofilizace?

Většina potravin v naší nabídce je lyofilizovaná (vyjma koření, rýže a těstovin). Jedná se o způsob sublimace (přechod vody z pevného skupenství přímo do plynného). Díky tomu lze zachovat všechny výživové vlastnosti vybraných přísad (na rozdíl od dehydratačních procesů). A co je zejména důležité, chuť potravin zůstane zachována a je možné použít menší množství konzervačních látek.

Jak jsou výrobky připravovány?

Naše nabídka lyofilizovaných pokrmů je vyrobena ve Francii. Hovězí maso (z francouzských chovů) se vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 minut až 1 hodiny a poté je dehydratováno. Další přísady podstupují lyofilizaci zvlášť. Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost v rehydratovaném stavu: 390 gramů. Hmotnost v suchém stavu: 120 g. Rozměry: 17,5×18,5×5,5 cm. Hmotnost: 140 gramů vč. sáčku.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g | 120 g (= 1 porce).
Energetická hodnota: 1689 kJ - 400 kcal | 2027 kJ - 480 kcal.
Tuky: 7,5 g | 9,0 g
nasycené mastné kyseliny: 2,5 g | 3,0 g.
Saracharidy: 60,0 g | 72,0 g,
z toho cukry: 7,4 g | 8,9 g.
Proteiny: 21,0 g | 25,0 g.
Sůl: 2,6 g | 3,1 g.

Hmotnost

0,14 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení Příprava. Složení: předvařené těstoviny 63,9 % (z tvrdé pšenice), rekonstituované dehydrované hovězí maso 16,2 % (hovězí maso, sůl, vaječný bílek, bramborový škrob, cibule, kaseinát sodný (mléko) antioxidanty (E306, E304)), rajčata 10 %, rostlinný tuk (slunečnicový olej, glukózový sirup, mléčný protein), sůl, šalotka 1,9 %, cukr, provensálské bylinky 0,3 %. * Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy: vajec, celeru, ryb, korýšů, sezamu, ořechů, sóji, hořčice, měkkýšů. Hovězí maso z francouzských chovů.
Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.

Naše závazky

Schváleno Všichni vývojáři měli možnost tyto boloňské těstoviny vyzkoušet během jeho vývoje, ale i během túr do masivu Mont Blancu. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon. Dehydratovaný pokrm nakonec schválila pro prodej naše odbornice na výživu a soubor hodnotitelů.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi svého vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tento produkt nevybrali, podívejte se na další zajímavé produkty z kategorie kempování. Základem je kvalitní stan. Máme v nabídce modely pro všechny možné účely. Dále se můžete podívat na nejrůznější přístřešky, které vás ochrání před sluncem na pláži nebo před deštěm během pobytu v kempu. Nezapomeňte se na váš pobyt v kempu vybavit také kvalitním spacákem, protože ten rozhoduje o pohodlí během noci. Kvalitní kempingová matrace nebo samonafukovací karimatka vás zase ochrání před nerovnostmi a zimou od země. A konečně, po celodenním výletu je důležité správné a dostatečné doplnění energie. zkuste něktré z našich turistických instantních jídel, které si můžete připravit v ešusu na některém z našich kempingových vařičů.