FORCLAZ

407 kcal ve 100 g (dehydratovaný stav).

  • Turistika a kemping Kempování - DEHYDRATOVANÉ JÍDLO KARI KUŘE FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • Turistika a kemping Kempování - DEHYDRATOVANÉ JÍDLO KARI KUŘE FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • Turistika a kemping Kempování - DEHYDRATOVANÉ JÍDLO KARI KUŘE FORCLAZ - Vybavení na kempování
Kód : 8553380
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Turistika a kemping

DEHYDRATOVANÉ JÍDLO KUŘE NA KARI S RÝŽÍ BEZ LEPKU 120 G FORCLAZ

FORCLAZ
Decathlon
až do 149 - %

od

149**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 1 241.67 / Kg DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
149  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow149**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 1 241.67 / Kg DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Pokrm na dodání energie při fyzických aktivitách. 140 g. 407 kcal ve 100 g (hmotnost 140 g). Celková hmotnost v hydratovaném stavu: 420 g.Neobsahuje lepek.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (5–8 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 407 kcal na 100 g v dehydratovaném a 420 g v hydratovaném stavu.
Snadný přenos Uzavíratelný sáček. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Celková hmotnost: 140 g.

TECHNICKÝ POPIS

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře. Přilijte 300 ml horké nebo vroucí vody (do úrovně 7) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Nechte 5 až 8 minut odstát, znovu protřepejte a následně snězte.

Návod k použití (pokračování)

Sáček lze odtrhnout v polovině a použít ho jako misku. Pozor – čím je voda teplejší, tím rychleji se pokrm rehydratuje. Pokud nepoužijete vroucí vodu, před konzumací počkejte pár minut navíc.

Dehydratace, nebo lyofilizace?

Většina potravin v naší nabídce je lyofilizovaná (vyjma koření, rýže a těstovin). Jedná se o způsob sublimace (přechod vody z pevného skupenství přímo do plynného). Díky tomu lze zachovat všechny výživové vlastnosti vybraných přísad (na rozdíl od dehydratačních procesů). A co je zejména důležité, chuť potravin zůstane zachována a je možné použít menší množství konzervačních látek.

Jak jsou výrobky připravovány?

Výrobu zajišťují naši francouzští dodavatelé. Každá přísada prochází lyofilizací zvlášť – kuřecí maso (z Francie) během jednoho procesu, škrobovité potraviny během jiného. Před lyofilizací se maso vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 min až 1 h. Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost v rehydratovaném stavu: 420 gramů. Hmotnost v suchém stavu: 120 g. Rozměry: 17,5 × 18,5 × 5,5 cm. Hmotnost: 140 gramů vč. sáčku.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty: 100 g | 120 g (= 1 porce)
Energetická hodnota: 1 716 kJ – 407 kcal | 2 059 kJ – 488 kcal. Tuky: 9,5 g | 11,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,0 g | 1,2 g. Sacharidy: 59,0 g | 71,0 g, z toho cukry: 0,4 g | 0,5 g. Bílkoviny: 20,0 g | 24,0 g. Sůl: 2,6 g | 3,1 g.

Hmotnost

0,14 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení Dehydrovaná směs na přípravu kuřete na kari s rýží. Složení: Předvařená rýže 64,2 % pův. Itálie, lyofilizované vařené kuře 14,6 % (kuře, zelenina, drůbeží vývar, koření, aroma), tuk (slunečnicový olej, glukozový sirup, mléčný protein), indická omáčka 5,8 % (koření (kari 47,6 % (hořčice)), sůl a aroma), drůbeží vývar (sůl, maltodextrin, cukr, aroma, tuk, kuřecí maso, kvasnice, koření, aroma, antioxidant: přírodní extrakt z rozmarýnu), mléčný protein, petržel 0,5 %. Může obsahovat stopy: siřičitanů, celeru, ryb, korýšů, měkkýšů, vajec, sezamu, sóji, ovoce a ořechů. Drůbež pochází z Francie.
Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.

NAŠE ZÁVAZKY

Schválil Všichni vývojáři měli možnost kuře na kari s rýží vyzkoušet během jeho vývoje, ale i během túr do masivu Mont Blanc. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon. Dehydratovaný pokrm nakonec schválila pro prodej naše odbornice na výživu a skupina hodnotitelů.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi svého vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání.

NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI