Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*Tipy na sportovní dárky
DÁRKY PRO ŽENY

Ženy rády při sportu vypadají dobře, zajisté tedy ocení stylové a funkční oblečení. Hezkým dárkem tak mohou být dámské doplňky, jako jsou čepice, šály, čelenky nebo rukavice. Ženy také potěší příslušenství na cvičení, jako jsou podložky, posilovací gumy, činky a závaží nebo švihadla. Všechny běžkyně potěší běžecká obuv nebo běžecká elektronika, kam patří hodinky, sporttestery či sluchátka. Milovnice zimních sportů budou mít radost, když pod stromečkem najdou lyže, snowboardy, lední brusle nebo běžky.

DÁRKY PRO MUŽE

Muži ocení především kvalitní sportovní vybavení, které jim pomůže k lepším výkonům. Ať už se jedná o funkční oblečení, pohodlnou obuv nebo kvalitní doplňky. Fitness nadšenci ocení vlastní vybavení na posilování, jako jsou činky, posilovací popruhy, posilovací lavice, ketllebelly apod. Potěšit rybáře můžete například rybářskými pruty, navijáky, křesly, lehátky a dalším rybářským vybavením. Pokud vaši blízcí dělají některý z týmových sportů, udělají jim radost například kopačky, koše na basketbal nebo na volejbal a také vybavení na lední hokej.

DÁRKY PRO DĚTI

Vybrat vánoční dárky pro děti většinou nebývá až tak těžké. Ty nejmenší potěší odrážedla a tříkolky nebo příslušenství na cvičení, jako jsou švihadla, skákací míče nebo trampolína. Vybavit je můžete také na zimní radovánky. Větším dětem pak uděláte radost například koloběžkou, skateboardem, basketbalovým košem nebo fotbalovým míčem. Všechny kluky a holky samozřejmě potěší jejich první lyže či první jízdní kolo.

TIPY NA DÁRKY DO 500,-
TIPY NA DÁRKY DO 1000,-