Autom. nastavení zad. Uzpůsobeno ženskému tělu.

/common/3Dpictures/a/eca079ad1b5e4b33a69dcc4e59db1e33.zip/index.html
Trekking and Camping

DÁMSKÝ BATOH EASYFIT 60 L

QUECHUA
Určeno pro ženy na 2 až 3 denní treking v horách s částečnou autonomií. Doporučená zátěž: 10 – 12 kg. Lehký batoh, který dobře sedí na zádech a je vhodný na několikadenní túry se střední zátěží. Systém EasyFit umožňuje perfektní nastavení batohu dle vaší postavy.
Názory zákazníků
Decathlon
až do 1 999 - %

od

1 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
REZERVACE NA PRODEJNĚ - v případě, že je zboží dostupné na vámi vybrané prodejně, můžete si ho rezervovat. Zboží Vám připravíme k vyzvednutí do 1 hodiny.
1 999  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow1 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Kód : 8300844
VÝHODY
Pohodlí Automatické nast. zádové části. Uzpůsobeno tvaru ženského těla. Pláštěnka.
Kapsy a přihrádky Kapsy: 3 vnější, 1 vnitřní, 1 na popruhu. Poutka na hole. Spodní vstup
Objem Objem 60 l. Hmotnost 1,8 kg. Rozměry plného batohu: 69 × 28 × 28 cm.
Odolnost vůči odření Deset let záruka.Velký mohutný batoh z pevného materiálu se zesílenými švy.
Dopad na životní prostředí Známka A – CO₂: 9,0 kg. čerpání surovin: 67,9 g Sb. Více na: oxylane.com.
TECHNICKÝ POPIS
Jak batoh naplnit?

Na dno batohu uložte spací pytel. Do zádové části umístěte těžké předměty (stan, vařič, potraviny). Zbylý prostor vyplňte oblečením. Karimatku můžete dát na vrchní stranu batohu. Pokud se vám stan nevejde dovnitř, umístěte jej pod batoh. Nepromokavou bundu a fleecovou mikinu mějte vždy navrchu. Do kapes uložte malé předměty (krém na opalování, doklady, brýle). Hydrovak by měl být umístěn v kapse nacházející se obvykle podél zad.

Systém Easyfit

Díky tomuto patentovanému systému si můžete batoh snadno upravit přímo na zádech tak, aby byl maximálně pohodlný.

Jak batoh upravit?

Nejprve povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). Nasaďte si batoh na záda. Bederní pás umístěte okolo pánevních kostí a utáhněte jej. Poté zatáhněte za páčky EasyFit a popruhy obepnou vaše záda. Nakonec podle potřeby dotáhněte přitahovací popruhy.

Testy účinnosti systému EasyFit

Díky technologii Easyfit je tento batoh dvakrát až třikrát rychleji nastavený a žádné zpětné úpravy popruhů již nejsou potřeba. Tím však není snížena kvalita nastavení v porovnání s klasickými batohy. Systém Easyfit dosáhl vynikajících výsledků ve Friedmannově testu volby spotřebitelů co se týče pohodlí (4 %) i správného nastavení zad (6x častěji).

Ekologická opatření

Decathlon vás ve spolupráci se značkou Quechua informuje o dopadu výroby batohů na životní prostředí. Ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí Francouzské republiky probíhala od července 2011 výzkumná studie. Batohům Quechua byly na základě vzájemného srovnání uděleny známky na stupnici ABCDE. Více o tomto projektu na www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.

Jak se měří objem batohu?

Objem každého batohu se měří standardizovanou metodou. K naplnění hlavní části batohu a postranních kapes se používají malé kuličky. Poté kuličky přesypeme do měrné nádoby a změříme objem, který zabírají (s tolerancí několika procent).
Hmotnost prázdného batohu se rovná hmotnosti našeho vzorku. V některých případech s malými odchylkami.

Záruka deset let, technické partnerství

Značka Strenfit, partner značky Quechua pro výzkum a kontrolu kvality výrobků, provedla testy, které simulují stárnutí batohu. Testováno bylo složení látky batohu, švy a celkový výrobek. Výsledky testů potvrzují, že životnost batohu je až deset let od data zakoupení uvedeného na účtence.

Záruka deset let, podmínky

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách. Tuto speciální desetiletou záruku můžete uplatnit pouze při předložení výrobku a účtenky. Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné podmínky uplatňované v jednotlivých zemích.

Technické testy batohu

Jednotlivé komponenty se laboratorně testují: tkanina, přezky, popruhy, polstrování, zipy atd. U tkaniny se testuje např.: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku se dále simuluje zrychlené stárnutí a kontroluje se kvalita zpracování. Naplněný batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Jak byl výrobek vytvořen?
Jak byl výrobek vytvořen?
SLOŽENÍ/RADY
Složení
Hlavní materiál
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Vnější materiál
100.00% polyamid
Rady k údržbě Aby si materiál uchoval některé vlastnosti (zejména nepromokavost), výrobek neperte v pračce, nesušte v sušičce a nečistěte chemicky. Nežehlete. Čistěte ručně vlažnou mýdlovou vodou, případně kartáčem. Po několika letech užívání obnovte vodoodpudivost materiálu impregnačním sprejem na textil.
Doporučení pro praní
Perte v ruce
Nebělte bělicími prostředky
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nesušte v bubnové sušičce
Rady pro skladování Výrobek skladujte na suchém místě.
NAŠE ZÁVAZKY
Testování výrobku Všechny batohy testuje v reálných podmínkách reprezentativní vzorek uživatelů. Na testech, zlepšování a schvalování výrobků se podílejí produktoví manažeři spolu s osobami nezávislými na značce Quechua.
Záruka 10 roky
NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ
HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ