BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY - CYKLOPOČÍTAČ RIDER 420E BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY - CYKLOPOČÍTAČ RIDER 420E BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY - CYKLOPOČÍTAČ RIDER 420E BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY - CYKLOPOČÍTAČ RIDER 420E BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY - CYKLOPOČÍTAČ RIDER 420E BRYTON
Kód : 8593234
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
CYKLO TACHOMĚRY

GPS cyklopočítač Bryton Rider 420 BRYTON

BRYTON
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Cyklopočítač Rider 420 s GPS navigací změní vaše tréninky! Cyklopočítač Rider 420 je vybaven vysoce přesným snímačem GNSS, navigací, baterií s 35h výdrží, chytrými upozorněními a 77 funkcemi.

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů Čas, vzdálenost, rychlost, převýšení, poloha. Měřič tepové frekvence a navigace.
Konektivita Bluetooth připojení.
Výdrž Až 35 h.
Voděodolnost Stupeň voděodolnosti IPX7.

Technický popis

Jednoduše přesný

Navržen pro jednoduchost a pohodlí, Rider 420 je vybaven vysoce kvalitním 2,3" optickým displejem, který nabízí jasné a ostré vidění ze všech úhlů pro příjemný zážitek z jízdy na kole. Díky své funkci sledování trasy a pokynům ke každé zatáčce není průzkum neznámých oblastí problémem. Podpora systému GNSS umožňuje Rideru 420 zrychlit a zpřesnit satelitní lokalizaci.

Jasné a ostré čtení

Rider 420 má velký 2,3" černo-bílý displej, který umožňuje jasné a ostré čtení ze všech úhlů, a to bez rušení a v jakémkoli prostředí. Displej zobrazuje až 8 údajů na stránku, a tak umožňuje dobrou analýzu sportovního výkonou v reálném čase.

Zobrazení tras

Funkce sledování trasy cyklopočítače Rider 420 podnítí vašeho dobrodružného ducha! Nyní je možné plánovat a vytvářet trasy pomocí aplikace Bryton Active, importovat trasy (.gpx) z jiných platforem do Bryton Active a automaticky synchronizovat cesty ze Strava, Komoot a Ride s GPS, tj. udělat si z Rider 420 svého osobního průvodce. S podrobnými navigačními pokyny poskytuje zařízení informace s názvy tras.

Kompatibilita se snímači ANT+/ BLE

Model Rider 420 lze jednoduše spárovat se snímači ANT+ a BLE.

Absolutní přesnost

Cyklopočítač Rider 420 je schopný zpracovávat signál z 5 různých satelitních systémů: Glonass (Rusko), BDS (Čína), Galileo (Evropa) a QZSS (Japonsko). Zaručuje satelitní pokrytí v každém terénu, v zastavěných úsecích, v lese i v horách.

Podpora více než 77 funkcí

Model Rider 420 poskytuje kompletní údaje pro analýzu vaší jízdy. Umožňuje až 77 funkcí, např. vzdálenost, rychlost, dobu, kalorickou spotřebu,tempo, výškoměr, výkon, tepovou frekvenci apod.

Výdrž 35 hodin

Pokud máte rádi dlouhé vyjížďky, pak je model Rider 420 určen právě pro vás. Nabízí výdrž až 35 h, navíc lze dobíjet pomocí externí baterie, a to včetně přenosu souborů.

Podpora funkce pedálů se snímačem výkonu

Rider 420 je určen také pro cyklisty, kteří používají pedály se senzorem výkonu. Jednoduše zadejte délku pedálu pro kalibraci a získejte přesné hodnoty výkonu generované senzorem výkonu na pedálu.

Chytrá upozornění

Již se vám nestane, že promeškáte důležitý hovor, e-mail či textovou zprávu. Po spárování se smartphonem přes Bluetooth vás Rider 420 upozorní na příchozí hovor, sms či e-mail.

Nastavení osobních údajů v aplikaci

Pomocí aplikace Bryton si můžete nastavit zobrazení i údaje dle svých potřeb! Díky aplikaci Bryton si po spárování s telefonem přes BLE můžete přizpůsobit jednotlivé stránky/údaje, a to dle svých tréninkových cílů. Používání je snadné.

Automatická synchronizace se STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops

Pro převod souborů do potřebného formátu není třeba speciální software. Soubory jsou automaticky ukládány jako FIT a mohou být staženy na stránky typu STRAVA, TrainingPeaks, Endomondo, Map My Ride, Fit track a spoustu dalších.

Synchronizace s aplikací Bryton

Díky nové aplikaci Bryton si můžete užít okamžitou synchronizaci. Tréninkové údaje můžete pomocí aplikace Bryton synchronizovat prostřednictvím Bluetooth, můžete tak sledovat své pokroky, grafická zobrazení i tréninky sdílet na sociálních sítích.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 49,9 mm.
Výška: 83.9 mm. Hloubka: 16,9 mm.
Hmotnost: 67 g.

Specifikace

Zobrazení: displej LCD mono 2,3",
výdrž: 35 hodin. GPS: velmi citlivý čip, vodotěsnost: IPX7
alarmy: ano, historie okruhů: 130 okruhů, tréninkový deník: 300 h, zóny tepové frekvence: 7 zón, doporučená teplota používání: -10 C° ~ 50 C°.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa