Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
B'TWIN

Průhledné lemy kapuce, elastické pásky.

Kód : 8343327

CYKLISTICKÉ PONČO 900 DO MĚSTA

Určeno pro cyklisty na ochranu před deštěm při jízdě ve městě. Široké pončo ripstop s rukávy. Kapuce s průhledy umožňuje bezpečné sledování provozu. Hodnota nepromokavosti: 2000 mm.

Barva : BÍLÁ

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Detail výrobku
TECHNICKÝ POPIS
Velikost a střih

Velikost: XS/S, M/L, XL/XXL. Díky širokému střihu můžete pončo nosit přes bundu i přes 20l batoh.
Unisex střih s délkou po stehna. Kapuci lze nosit přes přilbu. Lze ji složit do náprsní kapsy: 26 × 25 × 4 cm.

Nepromokavost materiálu

Nepromokavost zaručuje materiál, zátěr a 100% nepropustné podlepení. Nepromokavost materiálu je měřena pomocí vodního sloupce a vyjadřuje se v mm vodního sloupce (testy dle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Materiál tohoto výrobku má hodnotu nepromokavosti 2000 mm, odolá tedy tlaku vody s výškou vodního sloupce 2000 mm (což odpovídá zhruba 2 hodinám deště, tedy 6 až 12 cm deště při 1 až 2hodinové přeháňce).

Prodyšnost materiálu

Hydrofilní membrána (RET=12): zabraňuje srážení vody. Abychom stanovili prodyšnost materiálu, měříme jeho odpor proti odpařování RET (testem dle normy ISO 11092).
Čím je tato hodnota nižší, tím materiál snáze propouští vlhkost a tím je také prodyšnější.
Například: RET < 9 = vysoce prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný / 12 < RET < 20 = prodyšný / RET > 20 = málo prodyšný či neprodyšný materiál.

Odolnost materiálu

Hlavním materiálem tohoto výrobku je tzv. Ripstop. Jedná se o syntetický materiál ze zesílených vláken, která zajišťují nepromokavost i ochranu před protržením. Materiál prochází testy, při nichž se ověřuje jeho odolnost vůči oděru a tření. Test stárnutí materiálu ověřuje, že při opakovaném praní nedochází k poškození funkčních vlastností materiálu, jeho síly, vzhledu atd.

Kompatibilita s osvětlením

Díky 2 úchytům je na výrobek možné připevnit LED světlo VIOO CLIP(na 2 místech), které velmi snadno přicvaknete i odepnete. VIOO CLIP svítí červeně, nebo bíle, v režimu stálého svícení, či blikání, a cyklistu zviditelňuje až na vzdálenost 110 m.
Výdrž baterie dosahuje 9 h v režimu blikání a 4,5 h v režimu stálého svícení. Dobíjí se jednoduše přes USB kabel (součást balení).

Zobrazit více Zobrazit méně
SLOŽENÍ/RADY
Složení
Hlavní materiál
100.00
Všitý díl
100.00
Rady k údržbě Nepoužívejte aviváž. Nesušte v sušičce. Sušte na suchém a odvětraném místě..
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Výrobek vkládejte do obalu suchý, aby vlhkost nekondenzovala a netvořil se zápach. Po každém použití a před uložením nechte zcela proschnout. Nežehlete.
Omezení v používání Pončo není vhodné na silniční a horská kola.
NAŠE ZÁVAZKY
Schválil Náš vývojový tým sídlí v centru francouzského města Lille, kde se počasí v průběhu dne velmi rychle mění. Po celý rok vyvíjíme nové výrobky, jejichž cílem je usnadnit život všem milovníkům cyklistiky. Proto výrobky testujeme v terénu v reálných podmínkách a před uvedením do prodeje ještě vzorkem uživatelů. Jen tak se nám daří výrobky neustále zlepšovat.
Testování výrobku Nepromokavost výrobku byla testována pod 60 l vody / m² / h po dobu 2 hodin. Tento test simuluje podmínky při přeháňce ve městě.
Záruka 2 roky
VAŠE HODNOCENÍ
HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ