Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách, Ostatní produkty lze objednat online
TRIBAN
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU DO TEPLÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÉ KRAŤASY ESSENTIEL TRIBAN - Cyklistické oblečení
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU DO TEPLÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÉ KRAŤASY ESSENTIEL TRIBAN - Cyklistické oblečení
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU DO TEPLÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÉ KRAŤASY ESSENTIEL TRIBAN - Cyklistické oblečení
Kód : 8542910
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU DO TEPLÉHO POČASÍ

Pánské silniční cyklistické kraťasy Essentiel TRIBAN

TRIBAN
4.3/5
4.3/5
Velikost podle očekávání (63%)
63% Říka, že velikost je
Podle očekávání
Malá 1
Nepatrně menší 4
Podle očekávání 19
Nepatrně větší 2
Velká 4
Decathlon
Kraťasy pro začátečníky na pohodlnou jízdu na silničním kole. Řekněte sbohem nepohodlí na kole díky těmto kraťasům! Pánské cyklistické kalhoty beze šlí pro pohodlnou příležitostnou jízdu na kole. Jsou ušity z hebkého a pružného materiálu a vybaveny pohodlným pasem.

Klíčové vlastnosti

Pohodlí Výstelka z tvarované pěny Soft. Tloušťka: 13 mm. Hustota: 65 kg /m³.
Odvod potu Pohodlný a prodyšný materiál.
Ekologická výroba Materiál složený ze 100% recyklovaného polyesteru.
Volnost pohybu Pružný materiál poskytuje dobré zpevnění stehen, pevný pas.

Technický popis

Nová výstelka Soft

Pro zajištění maximálního pohodlí jsme výstelku vyrobili z heboučké pěny Soft. Potažená je prodyšný, a hebkým materiálem. Výztuha je z měkkého materiálu o hustotě 65 kg/m³ a je silná 13 mm. Výstelka zaručuje pohodlí při přibližně hodinové jízdě na kole.

Tvar

Tvar výztuh (místa nejsilnější vrstvy pěny) byl testován při testu zatížení. Na tomto testu se podíleli cyklisté a jeho cílem bylo zjistit, v jakém místě je sedlo nejvíce zatěžováno. Díky těmto testům jsme nalezli nejvíce namáhaná místa, a byli jsme tak schopni vytvořit optimálně tvarovanou výztuhu. Na tvaru výstelky mají největší podíl modeláři, vyzkoušen byl v řadě laboratorních testů a testů v praxi.

Výztuhy

Výztuhy se nacházejí v místě sedací kosti a perinea. Mezi stehny je výztuha ušita z tenkého materiálu, aby při jízdě na kole nezpůsobovala podráždění pokožky. Pružnost výztuhy zajišťují žlábky zajišťující její lepší ohyb.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30° na program na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Testování výrobků

Náš tým vývojářů se základnou v BTWIN VILLAGE v LILLE se neustále snaží zlepšovat pohodlí našich zákazníků při cyklistice. Naším cílem je nabídnout takové výrobky, které splní očekávání našich zákazníků a poskytnou jim maximální pohodlí. Výrobky testujeme v terénu, jelikož se domníváme, že pouze praktické testy nám umožní vyvíjet stále lepší výrobky.

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
Více na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
85% Polyester, 15% Elastan
Podložka
85% Polyester, 15% Elastan
Rady k údržbě Před prvním použitím umyjte/vyperte. Perte s podobnými barvami.
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Rozšířená nabídka cyklistického vybavení

Hledáte ještě další vybavení na cyklistiku? Doporučujeme navštívit naší nabídku horských kol, se kterými můžete jezdit v jakémkoliv terénu. Za návštěvu také stojí naše silniční a gravel kola, která se v současné době díky segmentu gravel, stávají čím dál více oblíbená. Podívejte se také na naší nabídku cyklistického oblečení nebo na naše stále více populární elektrokola.