Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
TRIBAN
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU ZA CHLADNÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÁ BUNDA RC100 EN1150 TRIBAN - Cyklistické oblečení
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU ZA CHLADNÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÁ BUNDA RC100 EN1150 TRIBAN - Cyklistické oblečení
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU ZA CHLADNÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÁ BUNDA RC100 EN1150 TRIBAN - Cyklistické oblečení
  • PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU ZA CHLADNÉHO POČASÍ Cyklistika - CYKLISTICKÁ BUNDA RC100 EN1150 TRIBAN - Cyklistické oblečení
Kód : 8595525
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PÁNSKÉ OBLEČENÍ NA SILNIČNÍ CYKLISTIKU ZA CHLADNÉHO POČASÍ

Pánská zimní cyklistická bunda RC100 v souladu s normou EN1150 TRIBAN

TRIBAN
4.5/5
4.5/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Hřejivá bunda pro začátečníky na silniční cyklistiku v zimním období. Zajišťuje dobrou viditelnost cyklisty. Ekologická výroba. Je certifikovaná podle normy EN1150, takže zajišťuje viditelnost cyklisty ve dne i v noci ze všech úhlů a přispívá tím k jeho bezpečnosti v provozu.

Klíčové vlastnosti

Ekologická výroba Materiál ze 100% recyklovaného polyesteru.
Dobrá viditelnost Vynikající viditelnost ve dne i v noci, ze všech úhlů – podle normy EN1150.
Hřejivost Fleecová podšívka. Větruodolný materiál na trupu a pažích. Zvýšený límec.
Kapsy Kapsa na zip na hrudi. 2 kapsy na zádech dělené v poměru 2/3 ku 1/3.
Vodoodpudivost Vodoodpudivá úprava materiálu na hrudi a pažích.

Technický popis

Ekologická výroba

Díky použití recyklovaného polyesteru jsme nemuseli použít nové materiály vyrobené z ropy. Vlastnosti materiálu přitom zůstávají stejné. Použitím recyklovaného materiálu jsme při výrobě snížili emise CO₂ o 10 % v porovnání s výrobou z nového materiálu.

Zobrazení dopadu výrobku

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Proto jsme s zapojili do této iniciativy i na evropské úrovni.

Odkud pochází hodnocení dopadu výrobku a jak se počítá?

Při výpočtu známky bereme v potaz dopad výrobku na životní prostředí během celého jeho životního cyklu a dle řady environmentálních kritérií. Tento výpočet je plně automatizovaný a zahrnutý do nástrojů, které používají naše vývojové týmy. Při vývoji výrobku je tak ohled na životní prostředí samozřejmostí.

Norma EN1150

Účinnost viditelnosti bundy je certifikována nezávislou finskou laboratoří podle přísné normy EN1150. Bunda zajišťuje vynikající viditelnost ve dne (díky žluté reflexní barvě) i v noci (díky vysoce účinným reflexním prvkům). Norma navíc vyžaduje viditelnost ze všech úhlů. Cyklista v bundě je tedy v provozu pro auta viditelný za všech okolností.

K čemu je cyklistická bunda

Cyklistická bunda tvoří na těle tzv. třetí vrstvu, která chrání před nepřízní počasí (chlad, vítr) a současně zachovává hřejivost a prodyšnost spodních vrstev. S cyklistickou bundou budou vaše výkonnost a pohodlí na kole zajištěné za každého počasí. Tato bunda je navíc hřejivá, takže ji využijete i při vyjížďkách v chladném zimním počasí.

Hřejivost

Hřejivost je schopnost výrobku chránit před chladem. Závisí na tepelné odolnosti materiálu a propustnosti vzduchu. Čím je tepelná odolnost vyšší, tím má výrobek větší schopnost uchovávat tělesné teplo. Hlavní materiál bundy RC100 je podšitý fleecem, je větruodolný a jeho index tepelné odolnosti je 0,053.
Gramáž 320 g/m².

Doporučená údržba

Na skvrny od bláta doporučujeme mýdlo na praní a promnout látku v ruce. Dále se řiďte klasickými pokyny k údržbě: Perte v pračce na 30 °C s malým množstvím pracího prášku v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Prodyšnost materiálu RET: 5,13

Abychom stanovili prodyšnost materiálu, měříme jeho odpor proti odpařování RET (testem dle normy ISO 11092).
Čím je tato hodnota nižší, tím materiál snáze propouští vlhkost a tím je také prodyšnější.
• RET <6: extrémně prodyšný materiál, určený na intenzivní sportování.
• RET 6 až 12: velmi prodyšný materiál, vhodný na středně náročný sport. • RET 12 až 20: středně prodyšný materiál, při námaze není pohodlný.
• RET >20: málo prodyšný materiál, nevhodný na sport.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál – vrchní část
94% Polyester, 6% Elastan
Všitý díl
87% Polyester, 13% Elastan
Reflexní materiál
30% Polyuretan, 10% Polyetylen, 30% Polyester, 25% Minerální sklo, 5% Elastan
Kapsa
100% Polyester
Rady k údržbě Nečistěte chemicky. Nepoužívejte aviváž. Sušte rozložené na plocho. Nesušte v sušičce. Nežehlete potisk.
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Rozšířená nabídka cyklistického vybavení

Hledáte ještě další vybavení na cyklistiku? Doporučujeme navštívit naší nabídku horských kol, se kterými můžete jezdit v jakémkoliv terénu. Za návštěvu také stojí naše silniční a gravel kola, která se v současné době díky segmentu gravel, stávají čím dál více oblíbená. Podívejte se také na naší nabídku cyklistického oblečení nebo na naše stále více populární elektrokola.