Decathlon

Cvičení pro nejmenší

Probuďte
v dětech
chuť se hýbat!

Růst dá zabrat! Podpora psychomotorického vývoje dítěte vyžaduje každodenní pozornost, to ví každý rodič. Díky cvičení s nejmenšími můžete vše proměnit ve hru a užít si se svým potomkem spousty legrace. Můžete společně skákat, lézt, dělat kotouly, a dítěti tak dopomoci k větší samostatnosti a zároveň se u toho pobavit!

#1

Vybavení

Přizpůsobené dětem i prováděným cvikům!

Oblečení, obuv a příslušenství určené na cvičení a přispívající k rozvoji dětské psychomotoriky.

Hommes
Kolekce

Chlapci

Tipy od Suzzane#2

Tipy od Suzzane

Produktová manařerka

Cvičenípro nejmenší
 • <i>Babygym</i><i>rapide</i>

  Pomozte dítěti s nácvikem kotoulů. Brzy mu nebude dělat problém válení sudů ani kotoul vpřed či vzad. Tento cvik stimuluje vestibulární aparát. Při kotoulu se zapojuje smysl pro rovnováhu a orientační smysl. Dochází tak k celkovému zlepšení motoriky. Aby se dítě kotoul naučilo, dohlédněte na správné provedení jednotlivých kroků. Nejprve je třeba si dřepnout, položit obě ruce na zem, sklonit hlavu a zatlačit bradu ke krku, poté dítěti pomozte se překulit, zapřít se přitom musí oběma rukama a hlavou o zem.

 • <i>Babygym</i><i>rapide</i>

  Smysl pro rovnováhu je ve vývoji dítěte klíčový. Dejte svému maličkému příležitost objevovat radost z pohybu a učit se koordinovat své pohyby i svaly jako celek! Můžete využít náš míč Peanut Ball – cvik č. 1: dítě se posadí na míč tak, aby mělo obě nohy po jedné jeho straně, a musí se snažit udržet rovnováhu. Cvik č. 2: dítě se na míč posadí obkročmo a rozpaží, snaží se přitom udržet v dané pozici.

 • <i>Babygym</i><i>rapide</i>

  Když se chce dítě přemístit, začíná se nejprve plazit. Pokud ho v tom podpoříte, posílí si paže a bude se i lépe odrážet nohama za pomoci kolen. Rozložte na zem tunel a řekněte svému malému uličníkovi, aby se jím proplazil tam a zpět jako had, nebo aby se dokonce otočil doprava či doleva kolem své osy…

  #3

  Videoo cvičení s nejmenšími

  QuechuaQuechua
  #4

  Naše rady pro

  rozvoj dětské psychomotoriky

  Cvičení s nejmenšími přispívá ke každodennímu rozvoji dětské psychomotoriky.

  Zavřít