Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
PROLOGIC
  • VÝBAVA NA NASAZENÍ NÁVNADY Kaprařina - CRUZADE THROWING STICK 20 MM PROLOGIC - Návnady a příslušenství k zakrmování
Kód : 8380695
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
VÝBAVA NA NASAZENÍ NÁVNADY

Vrhací tyč Cruzade Throwing Stick 20 mm PROLOGIC

PROLOGIC
3/5
3/5
Decathlon
Určeno pro lov kaprů. Ultra lehká a maximálně odolná vrhací tyč na boilies z PVC.

Klíčové vlastnosti

Nízká hmotnost Lehký materiál z PVC.

Technický popis

Cruzade Throwing Stick

Ultra lehká a skladná vrhací tyč na rychlé a přesné zakrmení na krátkou a středně dlouhou vzdálenost. Vrhací tyč Cruzade o délce 48 cm, průměru 20 mm a hmotnosti 150 g.

Vzdálenost

Protiskluzová rukojeť z materiálu soft touch, ideální na zakrmení na krátkou a středně dlouhou vzdálenost, maximální přesnost, vhodná na kombinaci návnad, nához až 60 m.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!