Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKA CLAK 21 G APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKA CLAK 21 G APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKA CLAK 21 G APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO VÝKONU - CEREÁLNÍ TYČINKA CLAK 21 G APTONIA
Kód : 8518624
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TYČINKY, GELY PO VÝKONU

Cereální tyčinka Clak čokoládová 21 g APTONIA

APTONIA
4.4/5
4.4/5

Příchuť : Čokoláda

Decathlon
Cereální tyčinky jsou určeny na doplnění energie během až 3h intenzivní sportovní aktivity (cyklistika, trail). Hledáte kvalitní cereální tyčinku na sport? Cereální tyčinku můžete pro dodání energie konzumovat před tréninkem, při tréninku i po jeho skončení.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota 83 až 88 Kcal na tyčinku (viz tabulka nutričních hodnot níže).
Snadné otevírání / zavírání Díky systému Clak se velmi snadno otevírají.
Snadný přenos Praktické balení lze uložit do kapsy.
Složení Obsahuje 5 obilovin: oves, pšenici, kukuřici, žito a rýži. Bez palmového oleje.

Technický popis

Nové složení inspirované vaším přáním

Nabízíme vám tyčinku, která není tak sladká: jelikož jsme glukózový sirup nahradili rýžovým sirupem. Dále jsme z receptu vyloučili veškeré přísady a dochucovadla, která neměla žádnou přidanou hodnotu. A to například? Například jsme odstranili sorbitol, karamelové aroma a cukroestery mastných kyselin, ale zejména: jsme vyloučili palmový olej!

Produktová manažerka značky Aptonia, popisuje naše zdravé a k přírodě šetrné výrobky

V řadě kuchařských receptů je spousta ingrediencí, které nemáme běžně v kuchyni. Naší snahou tedy bylo vytvořit maximum výrobků, které odpovídají tomu, jak běžně vaříme. Samozřejmě u sportovních doplňků je nějaké složení povinné, ale u něj víme, jaké má přínosy. Chtěli jsme výrobek dle vašich představ, který bude lépe uzpůsoben sportu. A zároveň chceme být ekologičtí a nepoužívat palmový olej.

Cereální tyčinky a jejich nové složení

Proč jsme zvolili nové složení? Chtěli jsme zdravější a k přírodě šetrnou tyčinku, praktickou na přenos v brašně či hydratačním batohu. Proto jsme se rozhodli vyvinout nové složení. Naším cílem bylo: poskytnout přidanou hodnotu díky kvalitním výrobkům. Tyčinku si testující oblíbili. Výsledkem je tyčinka se zdravějším složení, bez palmového oleje a s vynikající chutí!

Původ výrobku a normy

Tyčinky jsou vyrobeny ve Španělsku. Vyhovuje výrobek antidopingovým normám? Ke dni výroby šarže je výrobek v souladu s francouzskou antidopingovou normou AFNOR NF V94-001.

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Eko-zodpovědnost a chutnější výrobky

Výživový specialista:
„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. Přísady postupně odstraňujeme. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Také se snažíme zjednodušit recepty a postupně se nám to daří.“

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g / 21 g (1 tyčinka). Energetická hodnota: 393 kcal - 1658 kJ | 83 kcal - 348 kJ. Tuky: 8,8 g | 1,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,4 g | 0,7 g, sacharidy: 70,0 g | 15,0 g, z toho cukry: 28,0 g | 5,9 g, vláknina: 5,5 g | 1,2 g, proteiny: 5,8 g | 1,2 g, sůl: 0,34 g | 0,06 g. * doporučená denní dávka.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.

Naše závazky

Testování výrobku Tato řada cereálních tyčinek byla vyvinuta v laboratořích značky Aptonia.
30 testujících (a možná právě vy) testovalo tyčinky různých příchutí při sportu. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že vám nejvíce chutnala!

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi