RAPALA FRANCE
  • LOV NA PŘÍVLAČ Rybolov - CD MAG 14CM SILVER MACKEREL RAPALA FRANCE - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 1600748
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV NA PŘÍVLAČ

Nástraha CD Magnum 14 cm Silver Mackerel na trolling RAPALA FRANCE

RAPALA FRANCE
4/5
4/5
Decathlon
Nástraha na lov okounů a dalších dravých ryb. Hloubku ponoru nástrahy lze regulovat, při přívlači vábí zejména štiky a candáty.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Tělo z vysoce odolného dřeva Abachi.
Odolnost vůči korozi Trojháčky jsou v mořské vodě velmi odolné.

Technický popis

Složení

Nástraha CountDown Magnum, stříbrno-modrá barva Silver Mackerel, tělo ze dřeva Abachi, vyztužené tělo z pájeného nerezu, hloubka ponoru 4,5 až 5,4 cm, dva trojité háčky VMC Perma Steel č. 2/0, délka nástrahy 14 cm. Hmotnost 36 g.

Složení/rady

Rady pro skladování Uchovávejte na suchém a větraném místě.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!