SENSAS
  • NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ Rybolov - CARPIX SENSAS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 1606371
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ

Booster na lov kaprů CARPIX SENSAS

SENSAS
4.8/5
4.8/5
Decathlon
Booster je určen na vylepšení návnady na lov kaprů. Booster se přidává k návnadě a láká velké kapry. Použitelný na výrobu boilies.

Klíčové vlastnosti

Lákavost Booster se složením, které láká kapry.
Univerzální využití Vhodný jako přídavek k návnadám či na výrobu boilies.

Technický popis

Složení

Booster v prášku Carpix, objem 300 g.

Informace

Krmná surovina pro zvířata (kaprovití). Složení: dextróza, Chlebová strouhanka, jahodová příchuť. Popel: 0,7 %, tuky 0,5 %, bílkoviny: 1,2 %, celulóza: 0,1%

Č. normy

FR28158001

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!