Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
BRYTON
  • CYKLO TACHOMĚRY Cyklistika - BRYTON RIDER 410 E BRYTON - Příslušenství na kolo
  • CYKLO TACHOMĚRY Cyklistika - BRYTON RIDER 410 E BRYTON - Příslušenství na kolo
Kód : 8541321
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
CYKLO TACHOMĚRY

GPS cyklopočítač Bryton 410E BRYTON

BRYTON
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Cyklopočítač s GPS s automatickou synchronizací přes Bluetooth. Kompatibilní s aplikací Strava. Připněte jej na řídítka a sdílejte své zážitky z cest. Jednoduše přesný: model Rider 410 je kompatibilní se všemi satelitními systémy, a tak umožňuje rychle získávat velice přesné údaje o vaší poloze.

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů Čas, vzdálenost, rychlost, převýšení, poloha. Snímač tepu a tempa lze dokoupit.
Konektivita Propojení se smartphonem (Bluetooth), snímače ANT+ k dokoupení.
Výdrž Až 35 h.
Vodotěsnost Stupeň voděodolnosti IPX7.

Technický popis

Displej

Skvěle viditelný, 2,3” široký černo-bílý displej usnadňuje čtení údajů. Displej zobrazuje až 8 údajů na stránku, a tak umožňuje lepší analýzu sportovního výkonou v reálném čase.

Absolutní přesnost

První cyklopočítač schopný zpracovávat signál ze všech satelitních systémů: Glonass (Rusko), BDS (Čína), Galileo (Evropa) a QZSS (Japonsko). Zaručuje satelitní pokrytí v každém terénu, v zastavěných úsecích i v lese.

Kompatibilita se snímači ANT+/ BLE

Zvolte jednoduchost! Snímače ANT+ a BLE po jednoduchém spárování s modelem Rider 410 fungují skvěle. Rychlost, tempo, tepová frekvence.

Osobní nastavení díky aplikaci

Pomocí aplikace Bryton si můžete nastavit zobrazení i údaje dle svých potřeb! Díky aplikaci Bryton si po spárování s telefonem přes BLE můžete přizpůsobit jednotlivé stránky/údaje, a to dle svých tréninkových cílů. Používání je snadné.

Nabízí až 72 funkcí

Model Rider 410 poskytuje kompletní údaje pro analýzu vaší jízdy. Umožňuje až 27 funkcí, např. vzdálenost, rychlost, dobu, kalorickou spotřebu,tempo, výškoměr, výkon, tepovou frekvenci apod.

Výdrž 35 hodin

Pokud máte rádi dlouhé vyjížďky, tak je model Rider 410 právě pro vás. Nabízí výdrž až 35 h, navíc lze dobíjet pomocí externí baterie, a to včetně přenosu souborů.

Chytrá upozornění

Již se vám nestane, že promeškáte důležitý hovor, e-mail či textovou zprávu. Po spárování se smartphonem přes Bluetooth vás Rider 410 upozorní na příchozí hovor, sms či e-mail.

Synchronizace s aplikací Bryton

Díky nové aplikaci Bryton si můžete užít okamžitou synchronizaci. Tréninkové údaje můžete pomocí aplikace Bryton synchronizovat prostřednictvím Bluetooth, můžete tak sledovat své pokroky, grafická zobrazení i tréninky sdílet na sociálních sítích. Snadné nastavení i synchronizace se STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops v aplikaci Bryton.

Automatická synchronizace se STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops

Díky zaznamenaným údajům na Rider 410 můžete soupeřit s cyklisty po celém světě. Pro převod souborů nepotřebujete žádný software. Tréninkové soubory jsou automaticky ukládány ve formátu FIT, které lze nahrát na oblíbené tréninkové stránky. Zároveň díky aplikaci Byro model usnadňuje synchronizaci se Strava/TrainingPeaks/Selfloops s připojením k vašemu účtu.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 53.7 mm.
Výška: 83,9 mm. Hloubka: 18,2 mm. Hmotnost: 71 g.

Specifikace

Zobrazení: displej LCD mono 2,3",
výdrž: 35 hodin. GPS: velmi citlivý čip, vodotěsnost: IPX7
alarmy: ano, historie okruhů: 130 okruhů, tréninkový deník: 300 h, zóny tepové frekvence: 7 zón, doporučená teplota používání: -10 C° ~ 50 C°.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa