Pánské outdoorové kraťasy

Horké letní dny v přírodě vyžadují vzdušné a lehké oblečení. Prohlédněte si naši nabídku pánských outdoorových kraťasů. Ty jsou vybaveny různými kapsami na zip i páskem pro upravení velikosti. Pro kompletní outfit navštivte kategorii pánských outdoorových triček a košil nebo slunečních brýlí, které vás ochrání před ostrým horským sluníčkem.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
649 Kč -15%
549 Kč
*Od 17. 5. 2023 až do vyčerpání zásob
199 Kč -25%
149 Kč
*Od 23. 11. 2022 až do vyčerpání zásob
599 Kč -25%
449 Kč
*Od 15. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
249 Kč -20%
199 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 10947 Hodnocení z webu a z prodejen

PÁNSKÉ OUTDOOROVÉ KRAŤASY

Díky pánským outdoorovým kraťasům si můžete být jisti, že na cesty do světa vyrazíte vždy ve správném outdoorovém oblečení. Budete si moci užívat radosti hor nebo procházek v přírodě, aniž byste museli čelit problémům způsobeným nevhodným a nepohodlným oblečením. Naše pánské outdoorové kraťasymají mnoho kapes, jsou prodyšné, lehké, pružné a odolné proti tření – zkrátka jsou ideální na turistiku v přírodě. Během vašich cest vám nabídnou tu nejlepší úroveň pohodlí.

Rozmanité modely pánských outdoorových kraťasů

Kraťasy jsou ideální do teplého a suchého počasí, kdy usnadní příjemné výlety po pobřeží, v horách nebo mezi lesy. Dlouhé, krátké, šedé, modré, khaki, hnědé, olivově černé, kávové a vínové: určitě najdete tvar a barvu, které potřebujete, za přijatelnou cenu. A milovníky fast hikingu nebo rychlostní turistiky nezklame ani ultralehký krátký model. Fyzická námaha spojená s intenzivní chůzí přirozeně zvyšuje tělesnou teplotu. Pánské outdoorové kraťasy toto tělesné teplo snižují díky své lehkosti a prodyšnosti. A i když se zpotíte, tkanina absorbuje vlhkost z těla a odvádí ji ven. Ideální je kromě kraťasů nosit i pánské outdoorové tričko z funkčního materiálu.

STŘIH PÁNSKÝCH OUTDOOROVÝCH KRAŤASŮ

Příliš volné kraťasy jsou pro turistiku nevhodné, jelikož mohou způsobovat nepříjemné tření. Příliš těsné šortky zase mohou omezovat volnost pohybu. Naše pánské outdoorové kraťasy nejsou ani příliš těsné, ani příliš volné a mají dokonale přizpůsobený střih. Můžete v nich klidně lézt po skalách. Pokud jste na rozmezí dvou velikostí, zvolte tu větší a přitáhněte si je pružným páskem.

Pánské outdoorové kraťasy z bi-stretchového materiálu (15 % z elastanu) mají ve spodní části kraťasů rozparek pro volnost pohybu. Pružný a lehký bi-stretchový materiál poskytuje výjimečné pohodlí: takové kraťasy jsou ideální i na ty nejnáročnější horské trasy. Materiál odvádí pot, rychle schne a nabízí to nejlepší možné pohodlí. Strečová tkanina, klínek v rozkroku a předtvarovaná kolena zpříjemňují nošení.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu