Pánské outdoorové boty

Pánské turistické boty jsou speciálně navrženy pro muže, kteří vyžadují pevnou a odolnou obuv na procházky, pěší tůry nebo jiné outdoorové aktivity. Tyto boty jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je kůže a syntetický textil, s pevným krytím kotníku a podešví pro ochranu nohy. Voděodolnost, tepelná izolace a schopnost odvádět vlhkost zajistí pohodlí a suchost nohy během všech aktivit. Nezapomeňte si pořídit také vhodné turistické ponožky.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Podrážka turistické boty.
JAK VYBRAT TURISTICKÉ BOTY Správně padnoucí turistická obuv je společně s batohem nejdůležitějším vybavením na vaše cesty...
4.3/5 podle 21641 Hodnocení z webu a z prodejen

PÁNSKÉ OUTDOOROVÉ BOTY

Nosit odpovídající outdoorové boty je základní bezpečnostní opatření při delších i kratších túrách. Pánské outdoorové boty chrání vaše nohy a zajišťují pohodlný pohyb. K dispozici jsou modely přizpůsobené příležitostné i aktivní chůzi po rozličném terénu.

Nošení vhodné pánské outdoorové obuvi zajistí, že vaše nohy zůstanou v bezpečí a pohodlí. To proto, že mají konstrukci, která je zvenku vyztužená a uvnitř pohodlná. Vnější konstrukce se skládá z ochrany proti kamení a okopu na špičce, měkké, vyztužené podrážky, která poskytuje vynikající odpružení, a boční ochrany. Kromě pohodlí a ochrany, které poskytují vašim nohám, vám pánské outdoorové boty pomůžou při chůzi v obtížném terénu díky přilnavosti a trakci, kterou zajišťuje podrážka. Pohodlí vašich chodidel může zvýšit nošení vložek do outdoorových bot.

MATERIÁLY PÁNSKÝCH TURISTICKÝCH BOT

Pánské turistické boty mohou být vyrobeny z kůže i syntetických materiálů. Jejich výhodou je, že poskytují dostatečné odvětrávání chodidel a zároveň udržují tepelnou rovnováhu, aby nedocházelo k jejich přehřívání. Správně zvolené pánské turistické boty vám v teplém počasí zajistí optimální odvětrání, jiné vám nabídnou dostatečný teplotní komfort, aby vaše nohy nepromrzly. Používané materiály mají další výhodu, a tou je odolnost. Vydrží s vámi dlouhou řadu let.

NEPROMOKAVOST PÁNSKÝCH OUTDOOROVÝCH BOT

Jednotlivé modely se liší svou odolnosti vůči vodě. Některé mohou být vybaveny membránou, která představuje samostatnou nepromokavou vrstvu chránící vaše chodidla před pronikáním vody. Jiné modely mají zátěr, tedy povrchovou úpravu samotného materiálu, kterou je třeba obnovovat za pomoci impregnace.

VÝŠKA PÁNSKÝCH OUTDOOROVÝCH BOT

Pánská outdoorová obuv může být různě vysoká. Vysoké pánské outdoorové boty jsou těžší, ale poskytují důslednější oporu kotníků a ochranu před překážkami nad úrovní terénu, jako jsou ostružiny a vysoká tráva. Nízké pánské outdoorové boty poskytují nohám maximální pohodlí a volnost. Jsou pohodlnější pro chůzi, ovšem neposkytují oporu pro kotník. Středně vysoké pánské outdoorové boty představují kompromis mezi vysokými a nízkými botami. Podporují kotník a přitom jsou pohodlné i při náročné turistice.

dárkovou kartou