Outdoorové rukavice pro dospělé

Outdoorové rukavice pro dospělé ochrání vaše ruce před mrazem i chladným větrem. Na svých výletech byste je rozhodně měli mít s sebou, i kdyby jen jako pojistku v batohu. Omrzliny na hřbetech rukou a necitlivé prsty nejsou nic příjemného. Pokud chodíte s trekovými holemi, oceníte vyztuženou protiskluzovou oblast na dlani. Pro pohodlnou chůzi v zimním terénu se nezapomeňte vybavit také zimními outdoorovými botami.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
299 Kč -33%
199 Kč
*Od 19. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
599 Kč -50%
299 Kč
*Od 24. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
179 Kč -44%
99 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
Turistické fleecové rukavice MT 100
FORCLAZ

Turistické fleecové rukavice MT 100

(766)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
499 Kč -30%
349 Kč
*Od 24. 5. 2023 až do vyčerpání zásob
129 Kč -38%
79 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
79 Kč -37%
49 Kč
*Od 3. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 12550 Hodnocení z webu a z prodejen

OUTDOOROVÉ RUKAVICE PRO DOSPĚLÉ

Fleecové rukavice, palčáky, větruvzdorné palčáky, hedvábné nebo vlněné spodní rukavice a nepromokavé svrchní rukavice vyrobené z materiálů speciálně navržených tak, aby poskytovaly izolaci a prodyšnost. Pomáhají udržovat ideální teplotu rukou během chůze i přestávek. Jsou velmi odolné a zvládnou všechny zkoušky, které si na ně připravíte.

Výhodou je, že rukavice jsou kromě různých typů k dispozici také v různých barvách. Můžete si tak vybrat ty, co budou ladit se zbytkem vašeho outdoorového oblečení.

PROČ NOSIT V ZIMĚ OUTDOOROVÉ RUKAVICE

Nošení rukavic v zimě je stejně důležité, jako nosit teplé zimní outdoorové boty. Chrání ruce před mrazem a chladem. V chladném počasí se krev stahuje do těla, aby se udrželo teplo, což může vést ke ztuhnutí a bolesti rukou. Rukavice však udržují tělesné teplo uvnitř a chrání ruce před mrazem. Nosit rukavice v zimě také pomáhá chránit pokožku rukou před suchostí a popraskáním, které mohou být způsobeny chladem a větrem. Navíc nošení rukavic v zimě zvyšuje bezpečnost, protože udržuje dobrou pohyblivost rukou, což zvyšuje schopnost reagovat na situace, jako je například padání. Rukavice také chrání ruce před mechanickým poškozením o sníh nebo led.

SVRCHNÍ A SPODNÍ OUTDOOROVÉ RUKAVICE PRO MUŽE I ŽENY

Pokud vyrážíte na turistiku v opravdu mrazivém počasí nebo trpíte na nedokrvování konečků prstů, doporučujeme vám nahradit jedny univerzální rukavice systémem spodních a svrchních outdoorových rukavic. Spodní rukavice jsou tenké, vyrobené z jemných vláken nebo merino vlny. Přes ně se nasazují svrchní nepromokavé rukavice. Zatímco první vrstva udržuje teplo, druhá chrání před chladem a větrem. Spodní rukavice jsou nejčastěji prstové, svrchní palčáky. Díky jejich kombinaci dosáhnete ideálního teplotního komfortu.

dárkovou kartou