Dámské turistické batohy

Dámské turistické batohy jsou přizpůsobené ženám - turistkám. Ať už jde o jejich barevnou kombinaci, nebo konstrukci zádového systému. Malé turistické batohy se hodí na krátké a nenáročné výlety i každodenní městský život. Turistické batohy 21 až 40 litrů potom využijete hlavně při celodenních výletech, kdy se vám dovnitř vejde svačina, pití, bunda nebo mikina, i drobné vybavení.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Žena otočená zády s turistickým batohem na zády.
JAK VYBRAT BATOH A KROSNU I když se může zdát, že jsou si jednotlivé batohy velice podobné, každý typ má své určení...
1 299 Kč -23%
999 Kč
*Od 26. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
649 Kč -24%
489 Kč
*Od 27. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
SNÍŽENÁ CENA DŘÍVE 2 799 KČ
2 299 Kč
999 Kč
4.6/5 podle 22592 Hodnocení z webu a z prodejen

DÁMSKÉ TURISTICKÉ BATOHY

Dámské turistické batohy jsou důležitou součástí outdoorového vybavení každé turistky, která se chystá na delší výlety do přírody. Tyto batohy se vyznačují především lehčí konstrukcí, anatomicky tvarovanými popruhy a vyšším komfortem pro ženskou postavu.

Při výběru dámského turistického batohu je nutné dbát na několik faktorů, aby byl co nejpohodlnější a plně vyhovoval požadavkům uživatelky. Mezi nejdůležitější faktory patří kapacita batohu, kvalita materiálu, konstrukce batohu, pohodlné polstrování a samozřejmě design batohu.

SPECIFIKA DÁMSKÝCH TURISTICKÝCH BATOHŮ

Vzhledem k tomu, že dámské tělo má jiný tvar než mužské, je důležité, aby byl turistického batohu anatomicky tvarovaný a dobře se přizpůsobil tvaru zad a ramen. Důležité je také pohodlí a správné rozložení hmotnosti na zádech, aby nedocházelo k bolestem zad a páteře.

Dalším faktorem, na který je třeba se zaměřit, je kapacita batohu. Záleží především na tom, jak dlouhé a náročné túry chcete podnikat. Pokud se chystáte na vícedenní výlet, měl by batoh mít alespoň 40 až 60 litrů (krosna). Pokud se však jedná o jednodenní výlety, stačí vám malý turistický batoh.

Kvalita materiálu je také důležitá. Dámské turistické batohy jsou obvykle vyrobeny z odolných a voděodolných materiálů, které jsou lehké, odolné a snadno se čistí. Důležité je také správné polstrování, které zajistí pohodlné nošení batohu i při delších túrách.Konstrukce batohu se také liší podle účelu. Některé batohy jsou navrženy pro různorodé výlety a jiné jsou specializované pro konkrétní aktivity, jako je například horská turistika nebo lezení. Důležité je zvážit, jaký typ výletů budete podnikat, aby batoh vyhovoval vašim požadavkům.

VÝBĚR DÁMSKÉHO TURISTICKÉHO BATOHU

Při výběru dámského turistického batohu je také důležité vzít v úvahu, co všechno budete v batohu nosit. Pokud plánujete nést těžší věci, jako jsou stan, karimatka, nebo vařič, je nutné zvážit výběr batohu s vyšší kapacitou a pevnější konstrukcí.Výhodou nákupu dámského turistického batohu je to, že díky širokému výběru můžete najít batoh, který perfektně vyhovuje vašim potřebám. Při výběru batohu je nutné dbát na to, aby batoh byl pohodlný, dobře se přizpůsobil tvaru těla, měl dostatečnou kapacitu a byl vyroben z kvalitních materiálů.

Design batohu je také důležitým faktorem. Dámské turistické batohy se vyrábějí v různých barvách a designech, aby se co nejlépe přizpůsobily vkusu uživatelky. Zároveň jsou však důležité i praktické aspekty designu, jako jsou například dostatečné kapsy na drobné věci, jako jsou klíče, mobilní telefon nebo mapy. Dámské turistické batohy jsou také často o něco menší než pánské turistické batohy, aby lépe odpovídaly menší postavě uživatelek.Kromě těchto faktorů je důležité také zvážit, jakou cenu jste ochotny za dámský turistický batoh zaplatit. Většina batohů se pohybuje v cenové relaci od několika set až po tisíce korun. Je však nutné pamatovat na to, že kvalitní a odolný batoh může být investicí na několik let.

dárkovou kartou