Kempingový nábytek

Skládací židle, kempingové stoly a skříňky

Mějte stejné pohodlí během kempování jako doma. Vyberte si kvalitní kempingový stůl nebo křeslo a užívejte si pohodlí u stanu. K přípravě jídla se také mohou hodit kempingové skříňky. Doporučujeme prohlédnout také kempingové vybavení na vaření nebo turistické a kempingové vařiče.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Kempingová podnožka
ECODesign
Kempingová podnožka
389 Kč
QUECHUA

Kempingová podnožka

(93)
doručení od 2 dní
4.5/5 podle 18584 Hodnocení z webu a z prodejen

Jaký nábytek hledáte?

Kempingový nábytek je velice důležitá složka vaší výbavy. Po celém dni plném aktivit, výletů a koupání je velice příjemné se pohodlně posadit a zaslouženě odpočívat. K tomu vám poslouží skládací kempingové křeslo nebo židle. Ať už zvolíte kteroukoliv z těchto variant, vaše záda a nohy si uleví. Abyste se mohli v klidu navečeřet, vyberte si skládací stůl, ke kterému se pohodlně vejde celá rodina. Kempingový stolek nabízíme pro 4, 6 a 8 osob.

A co vaření v kempu?

Kempingová skříňka vám umožní nejen uložit věci a potaviny z dosahu menších i větších zvířat, ale také získáte plochu pro přípravdu vašeho občerstvení.

Je čas na piknik

Pokud máte v plánu poobědvat v přírodě, kvalitní pikniková deka vám jistě přijde vhod. Každá kempingová deka z naší nabídky má nepromokavou a izolační vrstu, takže nebude sedět v mokru a chladu. Obecně se deky na pinknik vyrábějí z odolného materiálu, který je příjemný, ale zároveň odolá nástrahám přírody.Dále se můžete podívat také na naší nabídku termoboxů a kuchyňského vybavení na kempování.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu