Trekové a outdoorové oblečení

Outdoorové oblečení je jedna z nejdůležitějších součástí vybavení každého turisty. Se správně zvoleným outfitem se budete cítit pohodlně, nebude vám ani horko, ani zima a nebudete trpět při náhlých změnách teploty. Kromě turistického oblečení jsou důležité také správné outdoorové boty nebo turistický batoh.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
1 999 Kč −25%
1 499 Kč
*Od 6. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 146004 Hodnocení z webu a z prodejen

Turistické oblečení pro každou příležitost

Outdoor oblečení má své specifické vlastnosti, které oceníte během každého výletu do přírody, ať už se rádi procházíte po lese nebo v horách. Strečové a vzdušné materiály vám zajistí dobrou prodyšnost a odvod potu, a zároveň vás nebude nic omezovat v pohybu. Nepromokavé turistické oblečení zase pustí vodu ven, ale už né dovnitř. A nezapomeňte na multifunkčnost a kompaktnost. Takové je oblečení na turistiku. Podívejte se například na naše outdoorové kalhoty nebo outdoorové bundy


Oblečení na trek

Poněkud specifičtější je trekové oblečení, které vyniká svou kompaktností, všestraností a nízkou hmotností. Kvalitní merino oblečení vás bude v horku chladit a v zimě hřát, zároveň zamezí šíření nepříjemného zápachu.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu