Dětské sportovní šortky na cvičení

V naší nabídce najdete kraťasy pro děti na tělocvik a to jak funkční, tak hřejivé pro maximální pohodlí při sportu. Z naší nabídky by vás také mohly zaujmout dětská trička a tílka na cvičení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
249 Kč -48%
129 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
99 Kč -20%
79 Kč
*Od 4. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
289 Kč -24%
219 Kč
*Od 18. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
599 Kč -33%
399 Kč
*Od 14. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
249 Kč -40%
149 Kč
*Od 25. 3. 2020 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 3311 Hodnocení z webu a z prodejen

Kraťasy na cvičení

Při tělocviku se většina děti snaží dokázat sobě i ostatním, že například umí dobře hrát fotbal, jsou neporazitelní sprinteři nebo jsou extrémně pružní a protažení. Aby ale mohli plně využít svůj potenciál, měli by mít vhodné oblečení, které jim umožní volnost pohybu. Kraťasy na tělocvik jsou nepostradatelné pro děti a jejich sportovní aktivity. Nejčastěji se jedná o kraťasy, které dosahují se stehnům nebo kolenům, v závislosti na požadavcích dítěte. Pohodlné jsou pro děti také kraťasy z polyesteru, které stále častěji nahrazují kraťasy bavlněné, které se nosí již mnoho let.


Chlapecké kraťasy na tělocvik

Chlapci dbají především na pohodlí. Když hrají fotbal nebo běhají, nechtějí, aby jim oblečení bránilo v tom trefit branku nebo být první v cíli. Klučičí kraťasy na sport mají často volný střih a v pase je šňůrka, která umožňuje stáhnutí. Většina kraťasů má také kapsy, které jsou praktické. Bavlněné kraťasy jsou časté pro hodiny gymnastiky, zatímco na hřišti nebo běžeckém pásu dominují kraťasy ze syntetického materiálu, který skvěle odvádí vlhkost.


Dívčí kraťasy na tělocvik

Narozdíl od chlapců, dívky dávají přednost vzhledu, tedy barvě a vzoru před praktičností. Proto jsou dívčí kraťasy barevnější a mají širokou škálu vzorů. Jsou o něco kratší než kraťasy chlapecké a mají také pružnější a vyšší gumu v pase. Střih je volný, ale ne těsný. Zajímavým řešením jsou polyesterové dívčí kraťasy s elastickou spodní vrstvou. Na gymnastiku doporučujeme zejména krátké, pružné a dobře padnoucí. Vyberte pro své děti sportovní oblečení v Decathlonu, kde najdete vhodné kraťasy,trička na tělocvik i boty. Začněte ten školní rok připraveni.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu