Dětská trička a tílka na cvičení

Vyberte to správné tričko na cvičení pro vaše děti. Z naší nabídky by se vám mohly také hodit dětské legíny a kalhoty na cvičení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
439 Kč -38%
269 Kč
*Od 8. 7. 2022 až do vyčerpání zásob
479 Kč -20%
379 Kč
*Od 14. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
89 Kč -22%
69 Kč
*Od 21. 12. 2021 až do vyčerpání zásob
289 Kč -31%
199 Kč
*Od 9. 2. 2023 až do vyčerpání zásob
479 Kč -27%
349 Kč
*Od 1. 9. 2022 až do vyčerpání zásob
4.7/5 podle 3672 Hodnocení z webu a z prodejen

Trička na tělocvik

Děti jsou více či méně sportovně aktivní, ale bez zdravotního důvodu se žádné dítě ve škole nemůže zříci sportu. Je to povinný předmět stejně jako matematika, český jazyk nebo dějepis. Během těchto hodin však není vyžadována ani učebnice, ani tužka, ale vhodné oblečení, které mimo jiné zahrnuje právě i tričko na tělocvik. Při jeho nákupu si možná kladete otázky, jakou zvolit barvu, materiál a velikost. Vzhled trička na tělocvik ale není nejdůležitější. Aby se vaše dítě při tělocviku cítilo pohodlně, musí nosit pohodlné a prodyšné oblečení, které ho nebude v pohybu nijak omezovat.


Jakou barvu by tričko na tělocvik mělo mít?

Připravte pro dítě výbavu na tělocvik nyní nebo počkejte na začátek školního roku. Pokud dítě se školou teprve začíná nebo ji mění, nemají obvykle přesné požadavky, jak se do školy vybavit. Rodiče mohou vybírat barvu trička dle priorit dítěte, pokud učitel nestanoví barvu konkrétní. V naší nabídce najdete trička na cvičení bílá nebo barevná. Určitě vám pomůžeme splnit představy vašich dětí i učitelů.


Materiál a design trička na tělocvik

Barva je jednou z důležitých vlastností trička. Dříve než začnete vybírat byrvu byste však měli zvolit střih trička. Nejpraktičtější jsou trička s kátkým rukávem a bez výstřihu, tedy klasické tričko. Nikdy nevybíráme příliš těsný střih, i když je tričko vyrobeno z pružného materiálu. Tričko musí mít velikost, která vašemu dítěti padne. Nejvhodnějším materiálem je pak polyester. Bavlnu používají pak mladší děti. Vyberte z naší nabídky také legíny na tělocvik.


dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu