Leashe - poutka k surfu a bodyboardu

Leashe jsou poutka k surfu a bodyboardu, které se připevňují ke kotníku nebo zápěstí. Po pádu do vody by se mohlo stát, že by vám vlna prkno odnesla pryč. Tomu brání právě leashe. Umožňují vám trénovat v klidu a bez obav ze ztráty prkna za jakýchkoli podmínek.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
2ND LIFE
479 Kč -37%
299 Kč
*Od 30. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
119 Kč
Leash na ploutve Bodyboard 100
RADBUG

Leash na ploutve Bodyboard 100

(10)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
119 Kč
59,50 Kč/ks
Leash na ploutve na bodyboard 500
RADBUG

Leash na ploutve na bodyboard 500

(1)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 106 Hodnocení z webu a z prodejen

PROČ POUŽÍVAT LEASHE NA SURF?

Ať už jste začátečník nebo zkušený surfař, některé vlny vás mohou překvapit a způsobit, že spadnete z prkna. Jakmile se ocitnete ve vodě, proud vaše vybavení odnese a vy už ho možná nebudete moci získat zpět. Přivázáním kotníku nebo ruky k prknu poskytuje leash dodatečné zabezpečení, které vám usnadní vyzvednutí vašeho vybavení po každém pádu. Praktický doplněk, který můžete během několika okamžiků sundat nebo nasadit zpět, abyste se mohli kdykoliv a s klidem vrátit k radosti ze surfování.

JAKÉ JSOU MODELY LEASHŮ NA SURF A BODYBOARD?

Existují dva hlavní typy leashů: ty, které si připnete na zápěstí, a ty, které si umístíte kolem kotníku. Oba tyto modely vám umožňují zůstat ve spojení s vaším prknem. V závislosti na úrovni vašeho tréninku a vašich preferencích můžete zvolit leash na zápěstí pro spolehlivé připnutí a snazší dosáhnutí na prkno, nebo zvolit kotníkový leash pro snadnější veslování. Leash se skládá z elastického materiálu, obvykle z neoprenu, který je připevněn k noze či ruce surfaře jedním koncem a k prkně druhým koncem.

dárkovou kartou