Vázání na snowboard

Snowboardové vázání

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
JAK VYBRAT
SNOWBOARD
Rada zde
Snowboardové vázání Nexus černé
Snowboardové vázání Nexus černé
4 299 Kč
FLOW

Snowboardové vázání Nexus černé

(6)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.1/5 podle 28 Hodnocení z webu a z prodejen

Snowboardové vázání pro pohodlnou jízdu

Milovníkům zimních sportů nabízíme několik typů vázání na snowboard. V naší nabídce naleznete všechny druhy vázání pro dospělé i děti a uzpůsobené vaší úrovni a stylu jízdy. Nabízíme také vázání speciálně určené do prašanu a mimo sjezdovky, které je odolné a pružné.


Výkonné a funkční a snowboardové vázání

Velkou výhodou vázání v naší nabídce je, že se přizpůsobí pohybu nohy, zároveň fixuje kotník, a umožňuje tak plynulou a pohodlnou jízdu. Hlavní díly jsou většinou vyrobeny z polyamidu, který umožňuje snadné změny směru. EVA pěna na patě a kolem kotníků zabraňuje otlakům a vzniku puchýřů. U klasického vázání na pásky zpevňuje vázání použitý ocelový materiál. Vázání pro dospělé jsou v prodeji od velikosti M (37–42) až do velikosti XL (45–50). Dětská snowboardová vázání jsou v prodeji ve velikosti XS (30-33) a S (34-38).


Nezbytné doplňky k vázání

Aby lyžařské a snowboardové vázání poskytovalo skutečně bezpečnou jízdu, doporučujeme dotáhnout všechny šrouby před každou sezónou. Nářadí a šroubky, pásky a příslušenství najde v kategorii "Gripy na snowboard a náhradní díly". Pozornost dotažení věnujte u snowboardového vázání, které je více namáhané než lyžařské. V nabídce naleznete opravné sady šroubů a matic. Dobrý grip na snowboardu je zárukou pohodlí při každé jízdě, zvolte proto protiskluzové podložky, které umožní si na prkno stoupnout zadní nohou a nespadnout.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu