Helmy na skateboard

Helmy na skateboard

Chraňte se při jízdě. Bez ohledu na vaší úroveň se s helmou na hlavě na skateboardu můžete dostatečně chránit, abyste si byli jistější a také rychlejší. Vyberte si z naší nabídky správnou helmu na skateboard pro vaši bezpečnou jízdu. Z naší nabídky objevte také chrániče na skateboard.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
Dětská cyklistická helma TEEN 520 červená
NOVINKA
Dětská cyklistická helma TEEN 520 červená
599 Kč
Dětská helma na in-line brusle a skate B100 růžová
Dětská helma na in-line brusle a skate B100 růžová
289 Kč
Cyklistická přilba Teen 520 XS růžová
Cyklistická přilba Teen 520 XS růžová
599 Kč
Helma na in-line brusle a skate MF 500 šedá
Helma na in-line brusle a skate MF 500 šedá
449 Kč
Cyklistická přilba Teen 500 XS černá
Cyklistická přilba Teen 500 XS černá
499 Kč
BTWIN

Cyklistická přilba Teen 500 XS černá

(92)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.7/5 podle 2896 Hodnocení z webu a z prodejen

Helmy na skateboard - zaměření na bezpečnost jízdy za všech podmínek

Skateboarding je soutěžní a nebezpečný sport. Skateboarding proto vyžaduje uzpůsobení podmínek schopnostem, ale také používání odpovídajících ochranných pomůcek. Základní výbavou každého jezdce je tedy skaeboardová helma. Nejprve bychom měli mít v bezpečí ta nejcitlivější místa, z nichž nejdůležitější je hlava. Náraz na tvrdý povrch způsobuje vážná zranění, která jsou někdy nevratná a mohou ovlivnit každodenní život. Skateboardová helma také chrání před drobnými zraněními jako jsou různé oděrky a pořezání.


Jak vybrat skateboardovou helmu pro dospělého?

Začínáte se skateboardingem? Nebo jste se rozhodli zvýšit vaší bezpečnost jízdy ve městě nebo ve skateparku? Nevíte si rady s výběrem? Je správné, pokud helma jako jeden celek a je dobré, pokud má také krytky uší. Tvarem připomíná lyžařskou helmu. Je důležité, aby helma byla vyrobena z odolných materiálů. Materiál by měl mít jedinečné vlastnosti a vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Dobrá helma je také vybavena ventilačním systémem, který poskytuje uživatelům pohodlí za všech podmínek. Vlhkost se efektivně přenáší ven, zatím co chladný vzduch proudí dovnitř. Na vnitřní straně by helma měla mít měkké polstrování, aby nedráždila hlavu a nezpůsobovala otlaky. Skateboardová helma se upíná speciálním popruhem se sponou. Můžeme tak helmu přizpůsobit velikosti hlavy.


Jak vybrat skateboardovou helmu pro dítě?

Dětská skateboardová helma je menší. Stejně jako helma pro dospělého musí být uzavřená a dobře zakrývat celou hlavu. Modely dostupné v Decathlonu mají také úpravu velikosti, ta se nastavuje pomocí otočného kolečka. Helmy jsou také vybaveny ventilací a měkkým polstrováním. Helmy pro děti na skateboardu jsou k dispozici v něklika barvách a tak si každé dítě může vybrat helmu ve své oblíbené barvě.
Chraňte také své klouby chráničemi na skateboard.
Tyto přilby na skateboard jsou vhodné taky jako helmy na longboard.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu