Zakrmovací pomůcky

Zakrmovací pomůcky a příslušenství k návnadám

V této kategorii najdete zakrmovací rakety a praky. Nechybí ani rozpustný PVA materiál. Pro míchání směsí můžete použít rybářské kbelíky.Prohlédněte si také naše partikly a pelety na ryby.

Skip categories Skip categories
4.5/5 podle 2200 Hodnocení z webu a z prodejen

Zakrmovací pomůcky

Tato kategorie obsahuje veškeré vybavení na zakrmování. Pokud se rozhodnete zakrmovat pomocí prutu, může být zakrmovací raketa to pravé. Návnadu dopravíte i na vzdálenější místa, kde potom můžete rybařit. Rozpustná PVA punčocha se skvěle hodí na lov kaprů. Našli jste oblibu v lovu na feeder? Tak nepřehlédněte feedrová krmítka z naší nabídky. Jestli chcete zakrmovat bez pomocí prutu, máme pro vás zakrmovací rakety - kobry. Pro kratší vzdálenosti je také možné využít zakrmovací prak. Zkušení rybáři jistě ocení pohodlí a především přesnost a vzdálenost při využití zavážecí lodičky.


Příprava návnady

Pro přípravu většího množství návnady doporučujeme využít rybářský kbelík ve kterém si nadávkujete vaše krmení, ať už se jedná o pelety na ryby nebo jiné krmení a aditiva pro ryby. Krabička na návnadu se vám bude hodit, pokud do návnad mícháte i živočišnou složku jako žížaly nebo červy.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu