Rybářská křesla, židle a stoličky

Pro pobyt u vody máme rybářské židle a rybářská křesla, které vás překvapí svým pohodlím a skladností. Pokud se chystáte u vody strávit delší čas, prohlédněte si také nabídku rybářských lehátek.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
VYBAVENÍ NA VÍCEDENNÍ
RYBOLOV
Rada zde
1 999 Kč
4.6/5 podle 821 Hodnocení z webu a z prodejen

Rybářská křesla

Hlavní výhodou křesla na ryby je bezesporu jeho pohodlí. Je vhodné pro rybáře, kteří u vody tráví více času a své místo často nemění. Rybářská skládací křesla mají také teleskopické nohy, které se přizpůsobí svažitému terénu nebo jiným nerovnostem na břehu. Nejvyšší modely dovolují rybářům upravit si polohu opěrky zad, hlavy a rukou.


Rybářské židle a stoličky

Rybářské židličky a rybářské stoličky jsou vhodné pro rybáře, kteří rádi vyráží k vodě na lehko nebo častěji mění své místo na břehu. Rybářské skládací židle jsou velice lehké a ryhle rozložitelné. Ve vaší rybářské výbavě nezaberou tolik místa, což se může hodit, pokud jsou rybářská místa hůře dostupná.


Budete u vody opravdu dlouho?

Pokud se chystáte u vody i nocovat nebo si rádi poležíte, tak se vám jistě bude hodit rybářské lehátko, které se díky nastaviteným nohám a polohovatelné opěrce nastavíte podle vašich představ.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu