Stojany na pruty a rybářské vidličky

Pokud chytáte na více prutů, je pro vás stojan na rybářské pruty to pravé. V případě, kdy jste u vody pouze s jedním prutem doporučujeme využít rybářské vidličky, které jsou lehké a skladné.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 1437 Hodnocení z webu a z prodejen

Rybářské stojany - rod pod

Stojany na pruty jsou zde pro rybáře, kteří hledají velice stabilní podporu pro své pruty. Tripod na ryby je specifická trojnožka na kterou rybář může umístit více prutů. Pokud potřebujete Rod Pod na 4 pruty, doporučujeme náš Caperlan Strategy Rod Pod na 4 pruty.


Rybářská vidlička

Rybáři mají několik možností, jak své pruty spolehlivě upevnit na stojan nebo bodec na prut. Vždy záleží na tom, jaký typ prutu do držáku nebo vidličky na ryby upevňujete. Na jeden nebo dva samostatně stojící pruty postačí bodec a šroubovací přední a zadní koncovka, která přesně sedí k vašemu prutu a rybářské technice. Pokud chcete vedle sebe mít dva až čtyři pruty ve stejné rovině, tak doporučujeme na bodce našroubovat hrazdu na pruty a na ni potom umístit koncovky. Hrazdy na pruty můžete libovolně kombinovat podle počtu prutů.


Rolna na prut

Vyznavači rybolovu na plavanou s bičem jistě uvítají praktičnost rolny na pruty, díky které mohou pohodlně manipulovat s na pohled těžko ovladatelným dlouhým prutem.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu