Rybářské bivaky a brolly

Hledáte rybářské bivaky nebo rybářské brolly? Jestli ano, tak jste tu správně. Pokud hledáte něco skladnějšího než je velký rybářský stan, podívejte se na rybářské přístřešky a deštníky.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
rybářský stan v přírodě u vody
PŘÍPRAVA NA VÍCEDENNÍ RYBOLOV Na vícedenní rybářské akci se určitě neobejdete bez pár věcí, které vám zajistí pořádný a komfortní zážitek...
4.5/5 podle 283 Hodnocení z webu a z prodejen

Rybářský bivak

Bivak na ryby je tady pro všechny rybáře, kteří vyráží k vodě na delší dobu nebo se chystají u vody nocovat. Prostorný stan na ryby pro jedno až dvě rybářská lehátka a dostatek místa na vaše rybářské potřeby . Bivak na ryby odolá i těm nejnáročnějším podmínkám a jeho konstrukce je uzpůsobená potřebám rybářů.


Rybářské brolly

Hledáte spíše možnost rychlého rozložení a spokojíte se s místem na jedno lehátko? Tak právě pro vás je tu rybářské brolly, které je možné postavit i na místech, kde by se bivak nevešel, nebo by nebylo možné jeho ukotvení. Brolly jednoduše roztáhnete jako deštník. Potom už je jen na vás, jestli si zatáhnete přední stranu, nebo si necháte brolly otevřené směrem k hladině jako rybářský přístřešek.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu