Ragby kopačky

Ragby kopačky

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
Dětské ragbyové kopačky na suchý povrch R500 modré
Dětské ragbyové kopačky na suchý povrch R500 modré
649 Kč
Ragbyové kopačky s 8 špunty Density R700 SG černo-červené
Ragbyové kopačky s 8 špunty Density R700 SG černo-červené
1 299 Kč
Ragbyové hybridní kopačky Agility R900 SG modro-černé
Ragbyové hybridní kopačky Agility R900 SG modro-černé
999 Kč
4.4/5 podle 344 Hodnocení z webu a z prodejen

DECATHLON

Sháníte kopačky na ragby? V DECATHLONU jsme pro vás vybrali ty nejlepší modely, abyste mohli hrát za těch nejlepších podmínek! Kopačky jsou pro každého ragbistu hlavním trumfem. Obuv totiž hraje nezanedbatelnou roli, pokud si chcete vylepšit svůj výkon. Proto DECATHLON sází na nejlepší modely a po celý rok vám nabízí kvalitní ragbyové kopačky. Naše ragbyové kopačky, přizpůsobené vašim potřebám i rozpočtu, nabízejí pohodlí, přilnavost a optimální zpevnění a jsou vhodné na příležitostnou i intenzivní hru. Najdete u nás různé modely, každý si tak může vybrat dle svého osobního vkusu. Podobně máte na výběr mezi lisovanými špunty a šroubovacími kolíky, záleží, jakou obuv potřebujete. Naše rozsáhlá nabídka kopaček na ragby plně uspokojí jak dospělé, tak děti!


Kopačky volte dle typu hry

Ragbisté by měli nosit odolnou obuv, jež dobře zpevňuje nohu. Kopačky vybírejte podle typu povrchu a podle pozice, na které hrajete.


Kopačky a typ povrchu

Při výběru kopaček na ragby berte v potaz stav hřiště. Pokud je tráva kluzká, dejte přednost podrážce s kovovými kolíky. Na suchou trávu a umělý povrch můžete používat kopačky s lisovanými špunty.


Kopačky a pozice hráče

Kopačky se liší dle pozice, na které hrajete. Poté, co vyberete typ povrchu, se proto zaměřte také na svou hráčskou pozici. Pilíři, hráči druhé řady a vůbec rojníci by na kluzkou či vlhkou trávu měli volit kopačky s 8 kolíky, které zaručí lepší přilnavost při hře v mlýně. Hráči třetí řady, mlynáři a útočníci by měli dát přednost lehčí obuvi vybavené podrážkou se 6 kolíky, případně doplněnými i špunty. Takové kopačky jsou ideální na běh po kluzké či mokré trávě.


Řádně udržovaná obuv vydrží déle

O obuv je třeba řádně pečovat, aby si udržela své vlastnosti po celou sezónu! Kovové kolíky nezapomeňte pravidelně měnit za pomoci našich náhradních kolíků a na koženou obuv si pořiďte krém, který udrží kopačky v perfektním stavu.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu