Masážní přípravky pro plavce

Masážní přípravky pro plavce jsou skvělou volbou pro ty, kteří tráví hodně času plaváním nebo se věnují jiným vodním sportům. Tyto přípravky pomáhají uvolňovat napětí v svalstvu a zlepšovat krevní oběh, což pomáhá zlepšit výkon plavce a snižuje riziko zranění.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
3 690 Kč -18%
2 990 Kč
*Od 3. 10. 2023 do 6. 10. 2023
489 Kč
199 Kč
1 990 Kč/L
Masážní olej Natural 100 ml
DECATHLON

Masážní olej Natural 100 ml

(65)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
189 Kč
1 512 Kč/L
Přírodní masážní olej 125 ml
DECATHLON

Přírodní masážní olej 125 ml

(14)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 5572 Hodnocení z webu a z prodejen

Jedním z nejběžnějších masážních přípravků pro plavce jsou masážní válečky. Tyto válečky jsou vyrobeny z tvrdého materiálu a slouží k masírování svalstva, což pomáhá rozproudit krev a uvolňovat napětí. Existují různé velikosti a tvrdosti masážních válečků, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Dalším populárním masážním přípravkem pro plavce jsou masážní koule. Tyto koule jsou často vyrobeny z gumy nebo korku a slouží k masírování specifických oblastí těla, jako jsou ramena nebo zápěstí. Masážní koule jsou snadno přenositelné a mohou být použity kdykoliv a kdekoliv, takže si je můžete vzít s sebou na trénink nebo na závody.

Masážní oleje a gely jsou dalším populárním masážním přípravkem pro plavce. Tyto oleje a gely slouží k uvolnění napětí v svalstvu a zlepšení krevního oběhu. Existují různé typy masážních olejů a gelů, jako jsou například sportovní masážní oleje nebo gely s chladivým účinkem.

V neposlední řadě jsou mezi plavci oblíbené také masážní žíně, které se většinou vyrábí z gumy a slouží k masírování celého těla, pomáhají rozproudit krev a uvolňovat napětí v celém svalstvu.

dárkovou kartou