Plavky pro nejmenší a zajímavé doplňky.

Dětské plavky a doplňky pro nejmenší, aby si i oni objevování vodních hrátek užili! Vynikající pleny na koupání i dětské plavky pro kluky i holky. Objevte také nabídku pro starší děti: dívčí plavky na plavání nebo chlapecké plavky na plavání . Pro celkovou nabídku plavek na plavání i plavek na pláž se podívejte do naší sekce plavky i trenky do bazénu a bikiny na pláž.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
DĚTSKÉ PLAVECKÉ KURZY Ať už vaše děti s plaváním začínají nebo se chtějí zlepšit, ideální volbou je plavecký kurz pod vedením zkušených instruktorů.
Plavec s plaveckýma packama
POMŮCKY NA PLAVÁNÍ Pravidelné plavání zvyšuje kapacitu plic, díky odporu vody redukuje...
49 Kč -20%
39 Kč
*Od 9. 3. 2022 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 1283 Hodnocení z webu a z prodejen

VAŠE PRVNÍ PLAVKY? JAK SI JE VYBRAT?

Tohle je ten velký okamžik, na který jste čekali: první koupání! Důležité je, aby vaše dítě mělo to správné oblečení. V první řadě plavky, ve kterých se bude cítit pohodlně. Značka NABAIJI nabízí jednobarevné nebo vzorované boxerky a plavecké kraťasy pro malé chlapce. Děti je milují! Pro malé holčičky jsou k dispozici jednodílné modely, které se velmi snadno oblékají díky tenkým ramínkům. Můžete se však rozhodnout i pro dvoudílné modely s horním a dolním dílem plavek.

NEZBYTNÉ DOPLŇKY NA PLAVÁNÍ PRO DĚTI

Plavky jsou nezbytné, ale neměli byste zapomenout ani na doplňky, které usnadňují plavání a přispívají k pohodě vašeho dítěte. Přemýšleli jste o koupacím ponču? Je vyrobeno z velmi měkké bavlny a udrží vaše dítě v teple před i po velkém cákání v bazénu.

DECATHLON SE ZAVÁZAL K VÝUCE PLAVÁNÍ

Zasvěcení malých plavců je závazkem značky NABAIJI. Seznámení se s vodním světem je důležitým krokem k tomu, aby se děti naučily plavat s jistotou. A i když máte pro svého budoucího šampiona veškeré potřebné vybavení, doporučujeme obrátit se na klub, který vám se začátky ve vodě pomůže.

MATERIÁL

Materiál dětských plavek se může velmi lišit – ideální je rychleschnoucí a prodyšný. Existují plavecké kraťasy vyrobené ze 100% recyklovaného polyesteru a plavky z elastického strečového materiálu, který má extra měkkou vnitřní stranu a je také vodoodpudivý. Důležité také je, aby použité materiály byly odolné vůči chlóru, to výrazně prodlužuje životnost.

OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ

Dětské plavky by měly mít také dobrou dodatečnou UV ochranu. Jemná pokožka kojenců a malých dětí se nedokáže dostatečně chránit. Pro malé děti jsou sice k dispozici opalovací krémy, ale ty často nestačí. Je lepší, když je dítě navíc chráněno před škodlivými slunečními paprsky i oblečením.

KOUPACÍ ČEPICE A KLOBOUČKY PRO MIMINKA

U miminek je nesmírně důležité dostatečně chránit hlavu. Hlava a krk jsou obzvláště citlivé, když je venku horko a slunce svítí plnou silou. Ani na obyčejnou procházku byste neměli brát dítě bez čepice či kšiltovky. Když jsou malé děti ve vodě nebo v její blízkosti, platí to dvojnásob, protože voda odráží sluneční paprsky. Dbejte na to, aby vaše dítě vždy nosilo pokrývku hlavy. Ideální je klobouček i s přídavným chráničem krku. Skvělou alternativou může být koupací čepice, která chrání vlasy před namočením.<úp>

TOPY A LEGÍNY NA KOUPÁNÍ

Nemusí to být vždy jen jednodílné plavky nebo klasické plavky. Topy a legíny na koupání jsou nejen vizuálně atraktivní změnou. Jejich výhodou je, že z velké části zakrývají tělo dítěte a poskytují tak mnohem lepší ochranu před UV zářením. Materiál by měl být prodyšný, aby se dítě příliš nepotilo.

dárkovou kartou