Oblečení a plavky s UV ochranou pro nejmenší

Kraťasy a bermudy jsou ideálním oblečením pro jachting, jelikož poskytují pohodlí a svobodu pohybu během teplých dnů na moři. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z lehkých a prodyšných materiálů, jako je bavlna, nylon nebo rybí kůže, které umožňují pocení a odvod vlhkosti od těla.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
199 Kč -15%
169 Kč
*Od 15. 12. 2020 až do vyčerpání zásob
74 Kč -33%
49 Kč
*Od 18. 12. 2020 až do vyčerpání zásob
149 Kč
ECODesign
229 Kč -26%
169 Kč
*Od 27. 2. 2021 až do vyčerpání zásob
ECODesign
329 Kč -24%
249 Kč
*Od 24. 12. 2021 až do vyčerpání zásob
4.7/5 podle 1596 Hodnocení z webu a z prodejen

Voda je pro děti důležitá

Dítě se cítí jako ryba ve vodě, protože během prenatálního života vyrůstají v podobném prostředí. Při první návštěvě bazénu i s několikaměsíčním dítětem můžeme pozorovat, že nemá zásadní problémy s přizpůsobením se vodě. Rodiče si stále více uvědomují výhody trávení času se svým dítětem v bazénu. Často však stojí před obtížnou volbou – jaké plavky pro ně budou nejlepší. Jaké by tedy měly být a co je třeba vzít v úvahu?


Plavky pro nějmenší

Nejprve zvažte věk dítěte. Pro děti do jednoho roku se doporučují kombinézy, které poskytují komplexní ochranu ve vodě. Zaručují dostatečnouu tepelnou izolaci, chrání před chladem a tepelnými rozdíly ve vodě i mimo ní, tj. po opuštění bazénu nebo moře. Kombinézy také chrání před větrem, zatímco pružný materiál umožňuje snadné nasazení. Zevnitř je oblečení vyrobeno z měkkého materiálu, který je příjemný na dotek a nedráždí pokožku dítěte. Materiál AQUATHERMIC vytváří pocit druhé kůže, která zpomaluje pronikání vody a minimalizuje riziko tepelného šoku.


Pro malá děvčata připravil Decathlon také široký výběr jednodílných a dvoudílných plavek. Jdou vyrobeny z materiálu odolného vůči chlóru a jejich střih zaručuje volnost pohybu a snadné oblékání. Perfektním řešením pro dítě i rodiče je jednodílný outfit se sponou v rozkroku pro snadnou výměnu plenky.


Pro chlapce doporučujeme pohodlné barevné boxerky - jsou pružné a neomezují v pohybu. Jsou měkké a příjemné na dotek, odolné vůči nepříznivým účinkům chlóru.


S Decathlonem bude vaše první návštěva bazénu u vašeho dítěte zábavná a bezpečná! Podívejte se také na kruhy a rukávky na plavání.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu