Dámské a pánské plavecké žabky, gumové sandály

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
POMŮCKY
NA PLAVECKÝ TRÉNINK
Rada zde
549 Kč −21%
429 Kč
*Od 17. 8. 2021 až do vyčerpání zásob
129 Kč −46%
69 Kč
*Od 9. 3. 2022 až do vyčerpání zásob
Silatexové ponožky do bazénu
NABAIJI

Silatexové ponožky do bazénu

(163)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 8616 Hodnocení z webu a z prodejen

Pantofle do bazénu pro pohodlí a bezpečnost

Stále více lidí zpochybňuje nutnost nošení pantoflí do bazénu. Avšak když jdete do bazénu, měli byste mít v tašce právě gumové pantofle, plavky a ručník. Kontakt bosé nohy s podlahou přispívá k výskytu infekcí a kožních onemocnění, nejčastěji mykózy. Léčba pak může být zdlouhavá a je nezbytné po dobu léčení se vyhnout bazénu.


Pantofle k bazénu v mnoha variantách

Žabky nebo právě pantofle k bazénu chrání před viry a bakteriemi. Doporučujeme, abyste si je nandali v šatně bazénu a při odchodu opět v bazénu sundali.


Dětské boty do bazénu

Nezáleží na tom, jaké pantofle k bazénu si vyberete. Přestože je nenosíte každý den, musí být pohodlné a zaručovat bezpečný pohyb na mokrém povrchu. Mělo by se také pamatovat na to, že se jedná o druh obuvi, která vyžaduje jiný typ chůze. Váha těla se přenáší na prsty, což může při dlouhodobém užívání vést k bolesti kotníků a pat.


Pantofle u bazénu by měly mít protiskluzovou podrážku, která usnadňuje a stabilizuje pohyb na mokrém povrchu bez rizika zranění. Důležitý je také výběr velikosti, kterou je třeba přizpůsobit velikosti chodidla. Pantofle jsou obvykle vyrobeny z nepromokavých materiálů - polyesteru, gumy nebo kůže. Některé modely mají performovanou podešev pro odvod vody a také nastavitelnou sponu.


Pro děti jsou alternativou k tradičním žabkám sandály, které se vyznačují lehkostí, s protiskluzovou podrážkou a pohodlnou sponou zabraňující sklouznutí boty z chodidla. Jsou k dispozici v mnoha zajímavých barvách. Objevte v naší nabídce také rychleschnoucí ručníky.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu