Doplňky na plavecký trénink

Doplňky na plavecký trénink

Zefektivněte a zpestřete vaše tréninky díky pomůckám na plavání designovanými zkušenými plavci. Dalšími pomůckami na trénink jsou ploutve na plavání.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
POMŮCKY
NA PLAVECKÝ TRÉNINK
Rada zde
Latexové ponožky bílé
Latexové ponožky bílé
129 Kč
2 dostupných modelů
NABAIJI Latexové ponožky bílé (60)
doručení od 2 dní
4.4/5 podle 436 Hodnocení z webu a z prodejen

Plavecké gumičky - doplňky ke zefektivnění tréninků

Profesionální plavci a triatlonisté je používají při každodenním tréninku. Plavecké gumičky jsou doplňky, díky nimž každé jejich cvičení vyžaduje ještě více práce a použití větší síly. Plavecká guma je vhodná také pro začátečníky, rekreační plavce nebo ty, kteří chtějí zpestřit svůj pravidelný trénink. Jsou v mnoha variantách, liší se vzhledem a způsobem použití. V Decathlonu najdete široký výběr elastických gum, díky nimž bude mít vaše plavání úplně jiný efekt.


Plavecká guma a její použití

Jak ji přesně použijeme záleží na modelu. Můžete si vybrat z plaveckých gum vyrobených z pružného materiálu, konkrétně kaučuku. Jsou relativně malé a tak je můžete vzít na každý trénink. Dávají se na nohy a imobilizují je a nutí k vyšší aktivitě rukou. Plavecká guma našla své uplatnění také v kombinaci s tažnou bójkou. V nabídce najdete také gumičky, které se upínají do pasu a jsou určené pro plavání ve 4 základních stylech. Zahákněte háček k žebříku u bazénu a nasaďte si postroj. Zajímavý je také plavecký padáček, který umožňuje trénovat s odporem.


Gumičky na pohodlné plavání

V této kategorii v obchodě Decathlon najdete nejen produkty na zvýšení efektivity tréninku, ale i pomůcky pro ženy a dívky, které mají dlouhé vlasy. Doporučujeme vlasové pásky navržené a vytvořené pro plavce. Jsou vyrobené z odolného materiálu odolného vůči chlóru, materiál neřídne, neroztahují se a jejich barva nevybledne. Poskytují velmi dobré držení vlasů v bazénu. V nabídce jsou v několika barevných variantách, takže je můžete přizpůsobit barvám dámských plavek do bazénu z bohaté nabídky obchodu Decathlon.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu