Brýle do otevřených vod

Plavecké brýle do otevřených vod

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Plavecké brýle The One kouřové šedo-černé
Plavecké brýle The One kouřové šedo-černé
489 Kč
ARENA

Plavecké brýle The One kouřové šedo-černé

(261)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 3678 Hodnocení z webu a z prodejen

Plavecké brýle - nutnost nebo jen užitečná věc?

Mnoho lidí uvažuje o jejich koupi před první návštěvou bazénu, ale ne všichni se pro ně rozhodnou. Plavecké brýle nejsou povinným doplňky pro plavce, a jak někteří věří „bez nich se obejdete“. Je to vždy tak nebo existují okolnosti, které vyžadují jejich nošení? Plavecké brýle nejen zlepšují viditelnost pod vodou, ale také chrání oči před chlórem, patogeny a znečišťujícími látkami. Minimalizují riziko infekcí a podráždění, které mohou mít za následek vážná oční onemocnění. Proto stojí za to je zakoupit jak před návštěvou bazénu, tak před prázdninovým výletem k moři.


Jak si vybrat dobré plavecké brýle?

Plavecké brýle musí správně sedět na obličeji a dobře padnout, aby se vám voda nedostala do očí. Za jejich vodotěsnost ručí těsnění ze silikonu. Je bezpodmínečně nutné, aby měly nastavitelný řemínek, abyste mohli brýle přizpůsobit obvodu hlavy. Pro pravidelné plavání je navíc důležitý široký pozorovací úhel, proto věnujte pozornost tvaru čoček brýlí.


Plavecké brýle se mohou mlžit - ochrana proti tomuto jevu je zajištěna vrstvou proti zamlžení. Pohodlí při nošení zajišťuje měkký silikonový díl.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu