Trumpety a vysílačky

Pro lepší komunikaci při honu, můžete využít vysílačku se sluchátkem. V této kategorii najdete také rohy a doplňky vysílačkám. Objevte naší nabídku pouzder a obalů na zbraně a batohů.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
200 Kč
Náhradní anténa StrongVision
EVOLVEO

Náhradní anténa StrongVision

290 Kč
239 Kč
1 299 Kč -30%
899 Kč
*Od 25. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
Vysílačka na lov dosah 10 km BGB 500
SOLOGNAC

Vysílačka na lov dosah 10 km BGB 500

(24)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.4/5 podle 326 Hodnocení z webu a z prodejen

VYSÍLAČKY ZNAČKY SOLOGNAC

VYSÍLAČKY: ZVÝŠENÍ DOSAHU VYSÍLAČKY

Dosah vysílačky závisí na prostředí v optimálních podmínkách, za dobrého počasí a na přehledném místě může dosah našich vysílaček dosáhnout až 10 km. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit, abyste optimalizovali dosah svých loveckých vysílaček. Najděte si co nejotevřenější prostor: husté lesy zpomalí dosah vašich loveckých vysílaček. Lidské tělo může blokovat rádiové vlny, takže pokud potřebujete větší dosah, připevněte si vysílačku například na batoh místo na bundu. Dosah vysílaček blokují také velké kovové povrchy, například interiéry automobilů. Při lovu v rovinách tedy budete mít optimální dosah, který může být až 10 km, při lovu například v lese bude dosah omezenější, přibližně 2 km.

VYSÍLAČKY A WALKIE TALKIE: JAK NASTAVIT VYSÍLAČKU

Nastavení vaší lovecké vysílačky jsme optimalizovali tak, aby její používání bylo snadné. Jednoduše vyberte kanál, na který chcete přepnout, a poté podkanál, čímž zajistíte, že budete na stejných frekvencích jako vysílačky, se kterými chcete komunikovat. Poté nastavte hlasitost výběrem, zda chcete použít reproduktor nebo náhlavní soupravu vysílačky pro větší diskrétnost. Přečtěte si celý náš článek o tom, jak nastavit vysílačku BGB 500 Solognac.

BEZPEČNOST LOVU

Vysílačka vám umožní signalizovat během lovu, ale doporučujeme vám také používat fluorescenční oděv s osobními ochrannými prostředky, abyste byli během lovu lépe viditelní. Viz náš speciální článek: Co jsou to osobní ochranné prostředky?Při lovu byste také měli mít u sebe klakson, ať už jste například stopař nebo pošťák, abyste lovili zcela bezpečně.

dárkovou kartou