Myslivecké kalhoty

Objevte lovecké kalhoty na naháňku v bezpečnostní fluo barvě nebo naopak zelené či v kamufláži pro nenápadné pozorování. Doplňte svůj šatník o myslivecké bundy.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
249 Kč -12%
219 Kč
*Od 27. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
Lovecké kalhoty Steppe 100 zelené
SOLOGNAC

Lovecké kalhoty Steppe 100 zelené

(149)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 6955 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK SI VYBRAT LOVECKÉ KALHOTY ?

Naše testy nepromokavosti a požadavky: Ať už lovíte bažanty, zajíce, králíky, koroptve a jinou zvěř, někdy musíte odvážně čelit nepřízni počasí, abyste měli potěšení z lovu této zvěře. Naše nepromokavé lovecké kalhoty jsou navrženy tak, aby vás před živly ochránily. Nepromokavost kalhot se měří podle pevnosti použitých tkanin. Měříme odolnost tkaniny vůči tlaku vody vyjádřenou v milimetrech vodního sloupce (test na základě normy ISO 811). Tkanina s nepromokavostí 2000 milimetrů odolá dešťové přeháňce po dobu 2 hodin (12 cm vody). Součást s nepromokavostí 5000 milimetrů odolá tlaku 5000 milimetrů vody: to odpovídá tříhodinovému dešti (30 cm vody).


Odolnost kalhot Solognac: Odolnost výrobků je hlavní osou vývoje společnosti Solognac, naše týmy denně pracují na hledání vždy výkonnějších komponentů, které kombinují technickou stránku a odolnost. Naše odolné lovecké kalhoty jsou navrženy tak, aby dokázaly čelit ostružinám, trnům a agresivní vegetaci, a jsou ideální pro lov v lese nebo na naháňkách. Zvolený komponent, ale zejména jeho sestava (například dvojitá vrstva látky na přední straně nohavic), nabízí kalhotám odolnost vůči vegetaci a protržení, aniž by příliš omezovaly volnost pohybu! Jiné jsou také vybaveny pěnou pod koleny pro větší pohodlí při vašich dlouhých čekaných na kolenou nebo pro přiblížení se k velkým zvířatům, aniž byste byli spatřeni.


WARM, pro stalking a lov: Naše teplé kalhoty jsou navrženy tak, aby čelily zimnímu chladu, a jsou přizpůsobeny zejména pro stalking, migrační a naháňkové lovy. Naše teplé kalhoty jsou podšité mikrofleecem nebo vatované pro maximální tepelnou izolaci.


POHYBUJTE SE V TICHOU : Abyste se vyhnuli hluku parazitů mezi nohama a proti vegetaci. Některé naše kalhoty tento tichý efekt maximalizují integrací předtvarovaných kolen a elastického pasu, který bude sledovat každý váš pohyb. Tip: Pro ještě větší ticho kalhoty před prvním lovem vyperte. Podívejte se na naše video tipy, jak si vybrat lovecké kalhoty.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu