Myslivecké a lovecké batohy, doplňky k batohům, ledvinky

Lovecké batohy naší značky Solognac jsou navrhované s vysokým důrazem na funkčnost, aby materiál zůstal neponičený i v náročné přírodě a špatném počasí. Z naší nabídky by vás také mohly zaujmout obaly na zbraně a jejich čištění.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Žena v přírodě s loveckým batohem
JAK VYBRAT LOVECKÝ BATOH? Ideální je vybírat batoh podle toho, na jaký druh lovu se chystáte...
ECODesign
2 299 Kč
Hřejivý spacák na čekanou 900 zelený
SOLOGNAC

Hřejivý spacák na čekanou 900 zelený

(7)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 1000 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK SI VYBRAT LOVECKOÝ BATOH?

Náš tým Solognac navrhl řadu loveckých brašen pro všechny vaše lovecké potřeby. Naše kamuflážní lovecké tašky Furtiv jsou k dispozici ve velikostech 20, 45 nebo 90 litrů. Přizpůsobte objem a hmotnost své tašky svým potřebám! Objevte naši 20litrovou brašnu pro denní lov. Velmi lehká a tichá s tenkými popruhy, aby nepřekážela při střelbě přes rameno nebo vábení. Naše brašna X-ACCESS Furtiv 45 litrů pro přenášení vašeho loveckého vybavení, ale také pro účinnou ochranu vašeho optického vybavení pro lovce krásných snímků. Tváří v tvář silné poptávce našich zákazníků jsme zapracovali na velkokapacitní brašně (70 litrů) pro lov v horách.

Navržena tak, aby zajistila vaši samostatnost, abyste mohli přenášet zvěř a její trofej, vzít si s sebou veškeré potřebné vybavení, jako je lovecká optika, puška nebo to, co potřebujete k založení tábora na noc. Máme také na výběr zelené lovecké brašny o objemu 20, 30 nebo 50 litrů pro vaše postní nebo slídičské lovy. Jsou odolné, vodoodpudivé a pohodlné pro jednodenní nebo vícedenní lov nebo bushcraft. Všechny naše batohy SOLOGNAC jsou kompatibilní s příslušenstvím X-ACCESS, takže do nich můžete uložit brašnu na munici, dalekohled, doklady... Objevte naše prezentační video!

TIPY

Najděte další tipy, jak si vybrat svůj lovecký batoh, a objevte Jak uspořádat svůj lovecký batoh a naši nabídku X-ACESS.

BATOH NA BUSHCRAFT

Jak si vybrat batoh na bushcraft?

Váš bushcraftový batoh by měl být dostatečně velký, abyste v něm mohli nosit své bushcraftové vybavení, a zároveň dostatečně kompaktní, aby se dal snadno přenášet. Na jednodenní výlet postačí objem menší než 30 litrů, abyste mohli přenášet nářadí, vybavení na vaření a oblečení, jako je například svetr nebo bunda. Pro dvoudenní nebo třídenní trénink s nocí(mi) pod hvězdami byste měli počítat s objemem 30 až 50 litrů, abyste s sebou měli dostatek místa na bivakování a postavení tábora. A konečně, pokud se chystáte být soběstační po delší dobu, můžete potřebovat více než 50 litrů, pokud potřebujete skladovat potraviny a vodu a pokud chcete mít s sebou náhradní oblečení v závislosti na počasí a pokud chcete například lovit a přepravovat zvěř.

Jaké příslušenství bych měl mít ke svému batohu na bushcraft?

Kromě batohu Bushcraft se vám pro optimální přepravu budou hodit některé úložné doplňky.Najdete zde naši nabídku příslušenství X-ACCESS kompatibilního se všemi našimi batohy Solognac Bushcraft: podšité kapsy k připevnění na opasek batohu Bushcraft, vyjímatelné přihrádky pro personalizaci batohu (další úložný prostor, pouzdro na nůž, nářadí, telefon, dalekohled atd.)

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu