Dětské lyžařské helmy

Dětské lyžařské helmy

Dětská helma na lyže je základním bezpečnostním prvkem, nepodceňte její výběr. Všechny naše dětské lyžařské helmy splňují normu EN 1077-B. Vybrané modely splňují také normu EN 1077-A. Stejně je tomu u lyžařských helem pro dospělé.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
JAK VYBRAT LYŽAŘSKOU
HELMU
Rada zde
Dětská lyžařská helma H-Kid 550 červená
Dětská lyžařská helma H-Kid 550 červená
1 299 Kč
DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ HELMA HKID 500 ČERNÁ
DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ HELMA HKID 500 ČERNÁ
599 Kč
Dětská lyžařská helma H100 růžová
Dětská lyžařská helma H100 růžová
289 Kč
Sada šroubků k helmě Kid 550
Sada šroubků k helmě Kid 550
99 Kč
WEDZE

Sada šroubků k helmě Kid 550

(1)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.7/5 podle 589 Hodnocení z webu a z prodejen

Dětská lyžařská přilba: bezpečnost dětí na prvním místě

Bez ohledu na to, zda stojí dítě na lyžích poprvé nebo máte doma malého pravidelného lyžaře, mělo by podle vzoru rodičů nosit lyžařskou přilbu povinně. Přilba je nezbytné příslušenství, které chrání hlavu mladého lyžaře a snowboardisty před nárazy. V rámci této rubriky vám představujeme nabídku dětských lyžařských helem od různých homologovaných výrobců. Všechny přilby jsou pohodlné, spolehlivé, a jejich odlišnost spočívá v použití různých technologií. Pohodlí je pro mladého lyžaře na svahu stejně důležité jako bezpečí. Každá dětská přilba je opatřena hřejivou výplní, a tvoří tak nezbytnou součást lyžařského vybavení pro děti. Je-li navíc přilba vybavena zorníkem, zajišťuje ochranu očí před UV zářením.


Druhy helem a jejich vlastnosti

Naše nabízené lyžařské a snowboardové helmy pro děti vyhoví různým požadavkům, vybírat můžete z několika velikostí a různých designů. Odlišují se také ve své funkčnosti. Většina modelů je vybavena technologiemi Turnering System a Venting System, které umožňují snadné nastavení obvodu. Zajišťují rovněž velmi dobrou tepelnou regulaci, tím že odvádí horko a vlhkost ven z přilby. Většina přileb je vybavena technologií „Hard Shell Construction“ která zaručuje pevnost, odolnost a optimální ochranu. Tento typ konstrukce je při běžném používání zárukou dlouhé životnosti a odolnosti. Celé vnitřní polstrování dětských helem na lyže lze odepnout, vyjmout a prát v pračce.


Kvalitní dětská helma na lyže, které vyhovují normám

Helmy jsou pro děti na lyžích a snowboardu důležité a jejich kvalitu a proces výroby není radno brát na lehkou váhu. Všechny naše nabízené přilby byly testovány výrobci v reálných podmínkách. Vyhovují normě EN 1077, která stanovuje požadavky na lyžařské a snowboardové přilby. Vybrané modely splňují také normu EN 1077-A, který je vyšším standardem a disponuje pevnými chrániči uší a protaženou zadní částí, který chrání zátylek hlavy. Dětské lyžařské helmy nejsou v České Republice povinné, ale jejich používání více než doporučujeme.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu