Lyžařské brýle

Lyžařské brýle

Lyžařské brýle z naší nabídky přinášejí ideální ochranu vašeho zraku. Pokud vybíráte dětské lyžařské brýle doporučujeme výběr velikosti "S", která je vhodná pro menší obličeje.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
JAK VYBRAT LYŽAŘSKÉ
BRÝLE
Rada zde
Obal na lyžařské brýle B 100 šedý
Obal na lyžařské brýle B 100 šedý
49 Kč
Obal na lyžařské brýle P 100 šedý
Obal na lyžařské brýle P 100 šedý
74 Kč
Lyžařské a snowboardové brýle S 900 I zrcadlové
Lyžařské a snowboardové brýle S 900 I zrcadlové
479 Kč
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 šedé
Lyžařské a snowboardové brýle G 500 šedé
749 Kč
4.1/5 podle 420 Hodnocení z webu a z prodejen

Lyžařské brýle - výběr podle velikosti

Pokud si pořizujete nové brýle na lyže, tak doporučujeme zvážit několik hledisek. Prvním z nich je velikost vašeho obličeje. Pokud máte menší/užší obličej bude vám pravděpodobně nejlépe sedět velikost "S". Tento výběr běžně využijete při pořizování dětských nebo dámských lyžařských brýlí. Pro typický dospělí - pánský obličej budete pravděpodobně vybírat z velikosti "L". Pro ty nejmenší lyžaře máme v nabídce také lyžařské brýle pro nejmenší, které jsou v prodeji ve velikosti "XS".


Brýle na lyže - výběr podle typu

Lyžařské brýle se vyrábí v několika různých provedeních. Na výběr máte různé tvary, typy zorníku a kategorie zabarvení skel. Filtry, které jsou aplikované na skla poté určují jejich vlastnosti v jednotlivých typech počasí. Brýle do dobrého počasí budou tmavší a hodí se tedy do slunného počasí. Naopak brýle do špatného počasí, které jsou rozjasňují, jsou vhodné například při sněžení nebo zatažené obloze. Nejuniverzálnější jsou brýle do jakéhokoliv typu počasí, které zahrnují fotochromatické brýle a brýle s vyměnitelným zorníkem.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu