Lyže pro dospělé

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku pánských i dámských lyží. Kromě sjezdových lyží nabízíme lyže na skialp a freeride. Pořídíte u nás také dětské lyže a další lyžařské vybavení nebo oblečení. Kromě pánských či dámských lyží si u nás tak můžete vybrat třeba lyžařské hole, lyžáky, helmy, brýle, páteřáky, ale i lyžařské bundy, kalhoty, termoprádlo, čepice, rukavice nebo mikiny.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
obrazek špičky freestylových lyží clip 85
JAK VYBRAT SJEZDOVÉ LYŽE? Ještě než na lyži vůbec sáhneme, její jízdní vlastnosti vám může dobře napovědět už jen pohled...
12 999 Kč -23%
9 999 Kč
*Od 9. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
9 999 Kč -20%
7 999 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
6 999 Kč -21%
5 499 Kč
*Od 31. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
9 499 Kč -17%
7 799 Kč
*Od 10. 6. 2023 až do vyčerpání zásob
13 999 Kč -21%
10 999 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 1033 Hodnocení z webu a z prodejen

PÁNSKÉ A DÁMSKÉ LYŽE

Lyžování je v naší zemí nejoblíbenějším zimní sportem a celosvětově si též rozhodně nestojí špatně. A proč by také měl? Vždyť se jedná o sport velice zábavný, může se mu věnovat celá rodina nebo parta přátel, je spojen s pobytem na čerstvém horském vzduchu a posilujeme při něm například svalstvo nohou, rukou, břicha i zad. V Decathlonu nabízíme pánské i dámské lyže pro začátečníky i zkušené lyžaře. Kromě lyží pro dospělé pány a dámy v naší nabídce naleznete i lyže pro děti a další lyžařské vybavení, jako jsou kupříkladu lyžařské hole, lyžáky, helmy, brýle či páteřáky. Kromě dámských a pánských lyží či dalšího lyžařského vybavení u nás pořídíte také správné lyžařské oblečení. Třeba bundy, mikiny, kalhoty, termoprádlo nebo čepice.

S výběrem pánských nebo dámských lyží i další výstrojí či oblečení vám velice rádi pomůžeme na některé z našich prodejen. Potřebujete-li své lyže připravit na sezonu nebo vyžadují-li opravy, neváhejte navštívit náš servis lyží.

SJEZDOVÉ, SKIALPOVÉ I FREERIDOVÉ PÁNSKÉ NEBO DÁMSKÉ LYŽE

Svůj pár lyží u nás najde lyžař každé úrovně, ať už se jedná o lyže sjezdové, skialpové či freeridové. Nejčastěji se lyžaři i lyžařky věnují sjezdovému lyžování, proto ostatně v obchodech bývá nabídka sjezdových lyží pro pány i dámy největší. Sjezdové lyže jsou specifické svou přilnavostí, díky čemuž si jízdu nejvíce užijete na upravených sjezdovkách. Zakoupit si v našem e-shopu nebo na některé z našich prodejen můžete taktéž pánské či dámské lyže pro freeride. Ty nabízejí dobrou stabilitu a navíc jezdce nadnáší v hlubokém sněhu. Pomalu, ale jistě roste i množství nabízených pánských i dámských lyží pro skialp, jehož popularita nabývá na síle. Skialpinistické lyže musí zvládat pohyb v terénu a to jak na rovince, tak i do strmého kopce. Tento typ lyží tedy bývá lehčí a uzpůsobeny pro nasazení stoupacích pásů.

dárkovou kartou