Dětské zimní čepice, čelenky, kukly a nákrčníky

Prohlédněte si naši nabídku dětských zimních čepic, dětských lyžařských kukel, čelenek a dětských nákrčníků. Udržte vaše ratolesti v teple, aby si mohly pohodlně vychutnat zábavu na sjezdovce a další zimní radovánky. Naleznete zde dětské zimní čepice značky Wedze, které odpovídají obvodu hlavy od 48 cm do 52 cm. Pokud je obvod hlavy větší, podívejte se na naši nabídku Dámských nebo pánských zimních čepic.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
279 Kč -57%
119 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
349 Kč -42%
199 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
389 Kč -23%
299 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
399 Kč -25%
299 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
NOVINKA
229 Kč
Dětská lyžařská čepice Pure černá
WEDZE

Dětská lyžařská čepice Pure černá

(51)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 2591 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÉ ZIMNÍ ČEPICE A DĚTSKÉ NÁKRČNÍKY

Díky kvalitním zimním dětským nákrčníkům a čepicím osvědčené značky Wedze ochráníte vaše děti před prochladnutím, tudíž se budou moci bezstarostně věnovat zimním sportům. Dětské zimní čepice i dětské nákrčníky (a další produkty značky Wedze) navrhujeme ve vývojovém středisku Mountain store, ležícím na úpatí hory Mont Blanc. Díky tomu můžeme výrobky testovat přímo na alpských sjezdovkách a přizpůsobit jejich vlastnosti potřebám našich zákazníků. Důraz při vývoji a výrobě klademe i na ekologii.

Dětské zimní čepice (a dětské nákrčníky) jsou vyráběny z materiálů jako jsou vlna, fleece, umělá tkanina a žerzej, z nichž každý má své výhody a vlastnosti. Kupříkladu zimní čepice pro děti z vlny nabízí skvělé izolační vlastnosti a udržují tudíž hlavu v teple. Čepice a nákrčníky z fleecu pak skvěle odvádí vlhkost od pokožky a jsou lehké. Žerzej (což je materiál vytvořený kombinací přírodních i syntetických vláken) zase nabízí příjemnou měkkost a vynikající elasticitu.

Nabízíme dětské zimní čepice a dětské nákrčníky různých barev i designu, abyste si u nás vybrali ten pravý výrobek, který uspokojí nejenom vaše praktické, ale i vzhledové požadavky.

DĚTSKÉ LYŽAŘSKÉ KUKLY

Dětské lyžařské kukly chrání krk, obličej, uši i hlavu vašich dětí před mrazem, větrem a sněhem. Udržují je nejenom v teple, ale také v suchu. Kromě toho kukla chrání i pokožku dítěte před spálením sluncem. K výrobě dětských lyžařských kukel používáme například akryl či polyester, což jsou materiály, které nabízejí velmi dobrou odolnost proti roztržení a snadnou údržbu. Oba materiály mají své výhody, které je třeba při výběru dětské lyžařské kukly zohlednit, abyste vybrali produkt, který bude vašemu potomkovi vyhovovat nejvíce.

Dětské lyžařské kukly z akrylového vlákna jsou obecně měkčí a hřejivější, avšak polyesterové kukly jsou prodyšnější a lépe odvádí vlhkost a pot. Akrylové vlákno lze snadněji barvit, což znamená i širší nabídku barev, ale polyester je naproti tomu odolnější vůči blednutí a zachová si svou barvu déle. Je samozřejmě dobré, aby si dítě lyžařskou kuklu vyzkoušelo a samo vám řeklo, která je mu příjemnější, protože jde přece také o jeho pohodlí.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu