Dětské lyže

V této kategorii naleznete naši nabídku dětských lyží. Nabízíme dětské lyže pro začátečníky i zkušenější malé lyžaře. Kromě lyží pro děti nabízíme také dětské lyžařské boty, helmy, brýle či kombinézy a pořídíte u nás samozřejmě i lyžařské vybavení a oblečení pro dospělé.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
obrazek špičky freestylových lyží clip 85
JAK VYBRAT SJEZDOVÉ LYŽE? Ještě než na lyži vůbec sáhneme, její jízdní vlastnosti vám může dobře napovědět už jen pohled...
2ND LIFE
2 599 Kč -35%
1 679 Kč
*Od 2. 10. 2023 až do vyčerpání zásob
2 499 Kč
DĚTSKÉ LYŽE RTL 500 MODRÉ
WEDZE

DĚTSKÉ LYŽE RTL 500 MODRÉ

Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
2 799 Kč
4.6/5 podle 88 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÉ LYŽE JAKO BRÁNA DO SVĚTA LYŽOVÁNÍ PRO MALÉ LYŽAŘE

Lyžování je v České republice nejoblíbenějším zimní sportem a ve světě se v oblíbenosti drží v TOP 5. Aby ne, jde přece o sport, který je nejčastěji spojen s pobytem na čerstvém vzduchu a zábavou s rodinou nebo s přáteli. Dětské lyže umožňují užívat si tento báječný zimní sport i našim ratolestem. Lyže pro děti bývají samozřejmě lehčí a snadněji ovladatelné, než je tomu u lyží pro dospělé. Kromě dětských lyží a lyží pro dospělé nabízíme také kompletní lyžařské vybavení a oblečení. Pro děti u nás pořídíte třeba dětské lyžáky, helmy, kombinézy, ale i další výstroj.

S výběrem dospělých i dětských lyží a dalšího vybavení vám velice rádi pomůžeme na kterékoli z našich prodejen. V případě, že potřebujete vaše lyže (ať už lyže pro děti či pro dospělé) opravit či připravit na sezonu, neváhejte navštívit náš servis.

JAK VYBRAT DĚTSKÉ LYŽE

Při výběru dětských lyží doporučujeme zvolit velikost o 5 až 20 cm kratší než je výška dítěte; lyže by dítěti měly sahat asi tak pod bradu. Vezměte však v potaz úroveň jeho lyžování. Pokud je malý lyžař začátečník, pořiďte mu spíše kratší lyže, pokud jde již o zkušeného jezdce, zakupte lyže delší. Je třeba upozornit, že dětské lyže vyžadují stejnou údržbu jako lyže pro dospělé, což znamená správné seřízení vázání, voskování či broušení hran. Všechny tyto služby vám nabízíme ve výše zmíněném servisu. V případě, že náš servis využijete a budete si přát na dětských lyžích seřídit vázání, přineste s sebou také jednu z lyžařských bot dítěte, abychom mohli vázání nastavit co nejlépe.

dárkovou kartou