Oblečení do sněhu pro malé děti od 6 měsíců do 2 let

V této kategorii najdete dětské lyžařské kombinézy od 12 měsíců. Nezapomeňte také na dětské palčáky, dětské punčocháče nebo dětské spodní kalhoty nebo dětské spodní tričko. To vše můžete nakonec doplnit o dětské lyže a můžete vyrazit!

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
379 Kč -21%
299 Kč
*Od 15. 1. 2022 až do vyčerpání zásob
249 Kč
849 Kč
4.5/5 podle 990 Hodnocení z webu a z prodejen

Lyžování s nejmenšími dětmi: oblečení a doplňky, které budete potřebovat

Než se vydáte s malým dítětem na lyže, musíte se ujistit, že je správně oblečeno a vybaveno vhodnými doplňky, aby si své první prázdniny na sněhu mohlo naplno užít. Nabízíme vám výběr kombinéz, kalhot a bund, abyste pro své dítě mohli vybrat to nejvhodnější a zároveň nejveselejší vybavení na sníh. Pokud jde o doplňky, nezapomeňte na rukavice, palčáky, ponožky a sněhule. Díky správnému vybavení si bude vaše dítě moci užít krátkou vycházku na saních, aniž by mu byla zima na ruce či na nohy. Jeho tělo si udrží správnou teplotu. Tím, že bude plnými doušky dýchat čerstvý horský vzduch, si i malé dítě bude moci prázdniny na sněhu užít v naprostém bezpečí.


Nejvhodnější zimní oblečení pro nejmenší děti

Kombinéza má řadu výhod. První z nich je to, že je vcelku - nemůže tedy dojít k tomu, že dovnitř pronikne studený vzduch, sníh či chlad. Tepelnou izolaci zajišťuje silná vrstva textilní vaty, díky níž je oděv zároveň lehký. Podle modelu se výplň pohybuje od 60 do 180 g/m². Svrchní vrstva je pak tvořena vodoodpudivým materiálem. Díky této úpravě kapky vody po látce stečou a nevsáknou se dovnitř. Kombinéza je rovněž vybavena praktickými funkčními prvky, jako vysoký límec, který lze jedním pohybem ruky rozložit na dobře kryjící kapuci. Rukávy jsou zakončeny praktickým systémem, který brání vniknutí sněhu a chladu do oděvu. Pro větší děti, které chtějí na sněhu dělat "první krůčky" doporučujeme kalhoty s laclem. Ty jim poskytnou větší volnost pohybu a budou si v nich moci lépe vychutnat horský vzduch i slunce. V každém případě nezapomeňte dětskou kůži chránit pomocí vhodného opalovacího krému. Pro jistotu můžete dítěti pořídit ještě bundu s fleecovou podšívkou a nepromokavou svrchní vrstvou.


Doplňky, které nesmíte zapomenout vzít dítěti s sebou

Mezi nezbytné doplňky patří rukavice a sněhule. V naší nabídce naleznete různé modely rukavic, které odpovídají tomu, k jakému účelu je dítě bude využívat. Pokud bude sáňkovat, zvolte silně zateplené palčáky. Díky širokému a pružnému otvoru je dítěti snadno navléknete a dítěti do nich nebude vnikat sníh. Pokud chce dítě spíše lyžovat, vyberte spíše palčáky prodlouženého střihu. Jejich dlouhá pružná část se navléká přes bundu - díky tomu jsou pohodlné a chrání dítě před sněhem a chladem. Je velmi důležité, aby dítě mělo na sněhu nohy stále v teple. Zvolte proto nepromokavé sněhule s kožešinovou podšívkou. Aby dítě při chůzi po kraji sjezdovky neuklouzlo, vyberte podrážky s výrazným vzorkem.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu