Lyžařské a snowboardové batohy a příslušenství

Na horách nevíte co budete zrovna potřebovat! V této kategorii najdete lyžařské batohy, obal na helmu nebo obal na lyžařské brýle. Přibalte si sebou balzám na rty nebo hřejivé polštářky.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 999 Kč -15%
1 699 Kč
*Od 19. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
49 Kč
Obal na lyžařské brýle B 100 šedý
WEDZE

Obal na lyžařské brýle B 100 šedý

(75)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
1 899 Kč
489 Kč
289 Kč
Zámek na lyže/snowboard
DREAMSCAPE

Zámek na lyže/snowboard

(15)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.4/5 podle 1670 Hodnocení z webu a z prodejen

VŽDY (VŠECHNO) S SEBOU: PRAKTICKÉ BATOHY PRO LYŽAŘE A SNOWBOARDISTY

Lyžaři a snowboardisté, ale také horolezci a turisté znají tento problém: na jedné straně je zejména na delších túrách a v náročném terénu nezbytné mít dostatek jídla, oblečení na převlečení a různé vybavení, na druhé straně však nechcete omezovat svou volnost pohybu nebo se potýkat s bolestmi zad či ramen. Speciální batohy pro lyžaře a snowboardisty jsou proto určeny všem milovníkům zimních a outdoorových sportů, kteří si cení flexibility, bezpečnosti a pohodlí. Protože se správným turistickým batohem lze vybavení a zimní sportovní výbavu nosit pohodlně a bezbolestně na zádech.

BATOHY NA LYŽE A SNOWBOARD: FLEXIBILNÍ VŠESTRANNÉ BATOHY PRO MILOVNÍKY OUTDOOROVÝCH AKTIVIT, KTEŘÍ SI POTRPÍ NA POHODLÍ

Batohy vyvinuté speciálně pro lyžování a snowboarding zaujmou nejen vysokou odolností vůči vnějším vlivům, ale nabízejí také dostatek úložného prostoru a další možnosti upevnění vašeho sportovního vybavení.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: ROBUSTNÍ A ODOLNÝ

Dobrý lyžařský batoh by měl být vždy vyroben z funkčních, nepromokavých a odolných materiálů (např. polyamidu), aby vydržel extrémní zátěž, které jste jako běžec na lyžích, freerider nebo skialpinista vystaveni, a aby spolehlivě ochránil vaše vybavení před ledem, sněhem a padajícími kameny. Prodyšné polstrování u některých modelů navíc zajišťuje, že se ani při náročné aktivitě nezačnete nepříjemně potit.

SYSTÉM ULOŽENÍ A PODPORY

Pro maximální pohodlí a příjemný pocit - i na dlouhých a namáhavých túrách - by měly být popruhy dobrého lyžařského batohu co nejširší, měkce polstrované a pevně přišité. Nastavitelné bederní a hrudní popruhy a velké bederní ploutve zaručují optimální přizpůsobení a nejlepší možné rozložení hmotnosti. Při nákupu se ujistěte, že se batoh pohodlně nosí, i když je plně naložený. K připevnění lyží nebo snowboardu k přední části batohu lze použít speciální přezky a kompresní popruhy. Kromě toho jsou často k dispozici další možnosti upevnění, například pro hole, cepíny nebo lyžařskou helmu.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu