Koloběžky freestylové

Freestylové koloběžky, příslušenství a helmy

Vyberte si z naší nabídky freestylových koloběžek. Máme pro vás koloběžky pro začínající i pokročilé jezdce. Před návštěvou skateparku se však vybavte chrániči a dbejte zvýšené bezpečnosti.
Nabídku našich chráničů si prohlédněte zde. Vybrat chrániče.

a11y.skip-filters
Filtry 1
Filtrovat podle cen
JAK VYBRAT
FREESTYLE KOLOBĚŽKU
Rada zde
Freestylová koloběžka MF One červená
Freestylová koloběžka MF One červená
1 399 Kč
4.6/5 podle 558 Hodnocení z webu a z prodejen

Freestyle koloběžky

FREESTYLE KOLOBĚŽKA: MODERNÍ SPORT

Freestyle koloběžka se stává více a více oblíbenějším předmětem. Mladí a také dospělí mohou využít mnoha aspektů tohoto sportu. Freestyle koloběžka může být jak koníček pro začátečníky tak disciplína pro pokročilé na závodní úrovni. Základní vlastností freestylové koloběžky je snadná ovladatelnost a stabilita. Při tomto sportu je více než nutné používat chrániče na kolena a helmu. Naše freestylové koloběžky splňují specifické bezpečnostní normy. Rozdíl mezi klasickou koloběžkou a freestyle koloběžkou je ten, že freestyle koloběžka byla navržena k provádění triků různého druhu. Z tohoto důvodu jsou řídítka již na první pohled celkově větší a kola menší. Důraz se také u freestyle koloběžky klade na váhu, která je výrazně nižší než u ostatních typů koloběžek.


FREESTYLE KOLOBĚŽKA PRO DOSPĚLÉ

Freestyle koloběžka pro dospělé disponuje širšími řídítky a dostatečně velkou plošinu na nohy, aby se do ní vešli i dospělí. Zaručena je stabilita, stejně tak jako kvalita skluzu. Dospělí se mohou tomuto rychlostnímu sportu věnovat a provádět jakékoliv triky.


DĚTSKÁ FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Dětská freestyle koloběžku vyniká především svou velikostí, její řídítka musí dosahovat úrovně kyčlí uživatele. Z tohoto důvodu je nutné vybírat dětskou freestyle koloběžkou dle velikosti dítěte. Šířka řídítek společně s deskou jsou přizpůsobeny začínajícím jezdcům a dětem.


Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu