Termosky a termolahve

Termoska patří k základnímu vybavení všech cestovatelů a milovníků ranní kávy nebo čaje, kteří věčně nestíhají. Oceníte ji na horském treku, při výletu do lesa i při cestě do práce. Díky promyšlené konstrukci udrží obsah termosky stejnou teplotu i po dobu několika hodin. Můžete si tak dopřát horký čaj na vrcholcích hor, studenou limonádu na pikniku v parku, nebo ranní šálek kávy při cestování do kanceláře. V případě, že potřebujete udržet teplotu jídla, vyberte si z nabídky izotermických dóz na potraviny.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 3907 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK FUNGUJE TERMOSKA?

Termosky jsou dvoustěnné nádoby, které díky vakuu mezi jednotlivými vrstvami uchovávají teplotu svého obsahu. Vnitřní povrch vnější stěny bývá potažen reflexním materiálem, aby se snížil přenos tepla zářením. Tato vrstva odráží tepelné záření zpět do termosky a minimalizuje tepelné ztráty. Díky tomu termosky a izotermické dózy na jídlo uchovávají teplotu nápojů a pokrmů, které do nich uložíte. Ať už potřebujete horký čaj na túru, teplou večeři, nebo ledové osvěžení, termoska bude vaším věrným parťákem.

TERMOSKU NEBO TERMOHRNEK?

Termosky mívají obvykle větší objem a jsou tak vhodné na delší tůry nebo výlety. Součástí klasických velkých termosek jsou i hrnečky, které zároveň fungují jako uzávěr lahve. Nabízíme i termosky, z nichž je možné nápoje rovnou konzumovat. K oblíbenému řešení v případě, že si chcete svůj ranní šálek kávy nebo čaje vychutnat v průběhu cestování, patří termohrnky. Obsah termohrnku zůstane teplý, vnější část nádoby vás nebude pálit do rukou a díky víčku s otvorem si můžete dopřát chutné občerstvení i v autě nebo MHD.

dárkovou kartou