Stany pro 2 osoby

Stany pro 2 osoby jsou ideální pro páry nebo dva přátele, kteří chtějí během svých dobrodružství spát v pohodlí. Tyto stany jsou zpravidla lehké a snadno se s nimi manipuluje - hodí se na kempování, turistiku i festivaly. V nabídce máme stany se dvěma vchody, které zaručí absolutní pohodlí a dostatek místa na zavazadla a ostatní vybavení, samorozkládací stany pro dva, které postavíte během několika sekund i autostany, díky nimž získáte naprostou volnost a můžete se pohodlně vyspat a odpočinout si kdekoliv se vám zachce. Ať už potřebujete jednoduchý přístřešek na víkendový festival, „dvousekundový“ stan s předsíní, nebo promyšlený ultralehký trekový stan, z naší nabídky si jistě vyberete. Pokud potřebujete stan pro větší skupinu, navštivte naši kategorii stanů pro 4 až 8 osob.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
2 799 Kč -32%
1 899 Kč
*Od 12. 5. 2023 až do vyčerpání zásob
1 299 Kč
4.3/5 podle 2598 Hodnocení z webu a z prodejen

STAN PRO 2

Ať už cestujete ve dvou, máte hodně věcí, nebo prostě chcete mít ve stanu extra pohodlí, určitě si vyberete dokonalý kousek z naší nabídky stanů pro 2 osoby. Můžete si pořídit klasické prutové iglů, ultralehký trekový stan, který sbalíte do každého turistického batohu, samorozkládací „dvousekundový“ stan, nebo autostan kompatibilní s nejrůznějšími střešními nosiči. Při kempování a cestování s partnerem nebo kamarádem je důležité, aby měl každý dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek. Stany pro dva jsou tedy dostatečně prostorné, aby se v nich pohodlně vešli dva lidé. Mají dostatek prostoru pro hlavu, nejrůznější úložné kapsy a dostatek místa na batohy. Při výběru ideálního stanu záleží na tom, jestli potřebujete hodně prostoru, ultralehký kousek, nebo stan, který zvládnete postavit během několika vteřin.Kempingové a trekové stany pro 2 osoby jsou navrženy tak, aby jejich užívání bylo co nejintuitivnější a nejpříjemnější. S barevně odlišenými komponenty a jednoduchými pokyny můžete snadno postavit stan a začít si užívat krásy přírody během několika minut. Stany zajišťují spolehlivou ochranu před deštěm, větrem a UV zářením. Stany pro 2 osoby jsou určeny pro kempování v nejrůznějších typech prostředí. Ať už dáváte přednost tradičnímu kempování ve stanu, kempování v autě nebo potřebujete výbavu pro přechody hor, u nás máte na výběr z nespočtu nejrůznějších typů stanů a přístřešků. Vyberte si perfektní stan, který vám bude společníkem na všech vašich cestách a začněte plánovat další výlet již dnes.

STAN PRO 2 SE DVĚMA VCHODY

Stany se dvěma vchody jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší pohodlí, umožňovaly snadný přístup, a zajišťovaly perfektní odvětrávání. Do stanu je možné vstupovat a vycházet na obou stranách. To zajišťuje dostatek prostoru na uschování věcí a pohodlné používání.

AUTOSTANY PRO 2 OSOBY

Chcete-li mít naprostou volnost a možnost vyrazit kdykoliv kamkoliv se vám zachce, pořiďte si autostan. Snadno a rychle jej můžete namontovat na střešní nosič auta a užívat si pohodlný odpočinek na dalekých cestách. Autostany jsou navrženy pro montáž na střechu vašeho vozidla, nemusíte tedy řešit nerovný terén nebo případné zvířecí návštěvy. Stan lze postavit v jednom pomocí několika jednoduchých pohybů, můžete proto opravdu vyrazit kdykoliv se vám zachce.

SAMOROZKLÁDACÍ STANY 2 SECONDS

Hledáte-li stan, jehož stavění vám zabere doslova několik sekund, prohlédněte si naši nabídku samorozkládacích „dvousekundových“ stanů. Stany z kolekce 2 SECONDS je možné díky promyšlené konstrukci postavit během několika sekund pomocí jednoho pohybu. Stavba stanu i s ukotvením do země pomocí kolíků vám zabere minimum času a vy si můžete užívat dobrodružství.

STANY FRESH&BLACK

Stany vybavené technologií Fresh&Black zaručí to největší pohodlí. Materiál Fresh odráží sluneční záření, díky čemuž ve stanu není takové horko, jako pod obyčejným tropikem.. Na přímém slunci může tento rozdíl činit až 17 °C. Materiál Black zaručuje až 99% tmu uvnitř ložnice, takže vás nebude budit ranní slunce. Pokud se chcete opravdu dlouho a pohodlně vyspat, neváhejte a vyzkoušejte jeden z našich modelů.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu