Misky

Máte velký ešus, ale nechcete se u něj krčit a bojovat o každé sousto jídla s ostatními členy rodiny? Nebo chystáte piknik a potřebujete rozdělit občerstvení po malých částech? Ať už cestujete do kempu v zahraničí, nebo připravujete posezení na zahradě, určitě oceníte lehké a odolné nádobí, které můžete použít jak v kempu, tak na trekovém výletu. Abyste se najedli jako v restauraci, pořiďte si také praktické příbory. Pro zajištění perfektního komfortu doporučujeme rozšířit kempovací výbavu také o stůl, židle a ostatní kempingové vybavení.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.7/5 podle 54 Hodnocení z webu a z prodejen
Plastové a silikonové misky jsou skvělým společníkem při kempování nebo stanování. Díky tomu, že se k jejich výrobě používají lehké a odolné materiály, mají misky velmi dlouhou životnost a nezaberou příliš mnoho místa ve vašich zavazadlech. Plastové misky můžete použít také doma, připravujete-li například piknik na zahradě, nebo máte malé děti a bojíte se, že klasické nádobí by se mohlo rozbít a děti zranit.Díky povrchovým úpravám materiálů použitým k výrobě misek povrch nádob omezuje distribuci tepla. Dno je tak chladnější, i pokud je v misce něco horkého, a manipulace s ní je snadnější.

SKLÁDACÍ MISKY

Skládací silikonové misky jsou určené pro používání na výšlapech, trecích, nebo bikepackingových výletech. Zkrátka ve všech případech, kdy je nutné dbát na to, aby bylo vybavení co nejkompaktnější a nejlehčí. Skládací misky je možné složit do plochého stavu a zastrčit je kamkoliv do zavazadla. Nylonové dno je odolné vůči řezům nože a zaručuje stabilitu výrobků a vrchní část ze silikonu usnadňuje nalévání. Kromě skládací misky si můžete pořídit také skládací kelímek a univerzální příbor a beze strachu z toho, že budete muset nosit příliš těžký a objemný náklad, se vydat za dobrodružstvím.

dárkovou kartou